Форма MT 20 для вибропрессования прямокутних водопропускних труб
Оплата
Характеристики
Опис
Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.
Компанія виробник займається впровадженням інноваційних рішень у сфері розробки та виробництва обладнання для виготовлення збірних залізобетонних конструкцій, починаючи від окремих форм та ліній до заводів повного циклу виробництва ЗБВ.
Процес виробництва сертифікований за системою ISO 9002, а продукція відповідає всім вимогам міжнародного законодавства в цій галузі.
Наше підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням, а наші співробітники команда висококваліфікованих та мотивованих фахівців. На підприємстві існує власний конструкторський та розрахунковий відділ, у якому наші інженери створюють нову продукцію та модифікують уже існуючу відповідно до спеціальних вимог наших покупців.
Ми надаємо нашим покупцям повний комплект послуг, який починається з фази конструювання і включає такі аспекти як – відвантаження, організація доставки в будь-яку країну, шеф-монтаж обладнання та навчання персоналу покупця, післяпродажне гарантійне та післягарантійне обслуговування.
На сьогоднішній день ми постачали обладнання більш ніж у 80 держав по всьому світу.
Ми готові надати висококласне обладнання, вироблене за Вашими вимогами, що дозволить максимально швидко отримати нашим покупцям прибуток.
Форма MT 20 для вібропресування прямокутних водопропускних труб
Установка виготовлення кульвертів забезпечує високу продуктивність, використовуючи технологію вібропресування жорсткої суміші.
Вона складається із встановлених на піддоні внутрішньої та зовнішньої опалубок, а також пресуючого пристрою. Опалубки закріплені до основи за допомогою гідравлічних захватів. Пресування свіжозалитого бетону забезпечує отримання найкращого ступеня гладкості та підвищення марочної міцності виробу.
Крім пресуючого пристрою, установка оснащена електричною віброустановкою для посилення ефективності пресування. Вона складається з комплекту закріплених на бортах оснащення зовнішніх вібромоторів із регульованою частотою вібропотужності для забезпечення більшої ефективності. Регулювання здійснюється від пересувного блоку електроуправління, який також дозволяє вибирати вібратори, що підлягають активації.
Модульна конструкція оснастки дозволяє адаптувати розміри та товщину лоткового елемента. Зазвичай, розміри виробу варіюються від 1,5x1,5 до 3x3 м.
Після складання основи проводиться укладання арматури і далі на формоутворюючі поверхні наноситься антиадгезивний засіб. Далі на основу викладається пресуючий пристрій, встановлюються внутрішня та зовнішня опалубки, за допомогою гідростанції відбувається активація запірних механізмів.
Починається поступове бетонування заданої кількості суміші, щоб забезпечити належне заповнення форми послідовно запускаються необхідні вібромотори. Через певний інтервал часу після завершення формування та пресування відбувається повторне включення вібросистеми.
На завершення вібропресування відбувається відкриття гідравлічних захватів, знімання пресуючого пристрою та опалубки. У результаті завершення циклу витримування на підставі залишається коробчатий водовідведення.
Виробничий процес послідовно повторюється з наступних підставах. Залежно від рецептури та якості бетону можливе формування до 10 одиниць збірних водопропускних труб за 8-годинну зміну.
Обидві опалубки та основа мають модульну конструкцію, що дозволяє складати необхідну кількість елементів для виробництва збірних коробчастих водоводів за технологією вібропресування різних розмірів, зазвичай не більше 3×3 м. На одному комплекті формооснастки можливе виробництво готових виробів різної товщини в залежності від елементів збірної зовнішньої опалубки.
Стикування різних опалубних модулів та основи проводиться вручну за допомогою болтових з'єднань. Опалубні панелі мають високоточну механічну обробку, що гарантує щільне прилягання секцій одна до одної.
У той же час, основа форми видозмінюється аналогічним чином. На підставі розташовується зібрана рама пресуючого пристрою, також до основи закріплюються внутрішня та зовнішня опалубки.
Як додаткова система ущільнення форма забезпечена комплектом вібромоторів з регульованою частотою вібропотужності. За допомогою пересувного пульта відбувається зміна частоти, а також запуск необхідних вібраторів для забезпечення оптимального формування бетонної суміші.
Технологічний процес починається з розкладки арматури на зібраній підставі, далі на всі формоутворюючі поверхні наноситься антиадгезивний засіб. На першому підставі розміщується пресуючий пристрій, встановлюються внутрішня та зовнішня опалубки, за допомогою гідростанції відбувається активація запірних механізмів.
Починається поступове бетонування заданої кількості суміші, для забезпеченнячення належного заповнення форми послідовно запускаються необхідні вібромотори. Після заливання бетону виконується пресування разом із віброущільненням.
Далі відбувається розмикання гідравлічних захоплень, знімаються рама пресуючого пристрою разом із внутрішньою та зовнішньою опалубками, на підставі залишається лише готовий виріб.
Після кількох годин (точний час залежить від якості цементу та рецептури бетону) збірний лотковий елемент набирає достатньої міцності для його переміщення на склад. Відразу після цього виробничий процес повторюється новому підставі.