Будівельне обладнання

Вітрина

Вживаний дизельгенератор MTU 2 Mвт, 2015 р. контейнер
від 403 012,01 ₴Вживаний дизельгенератор MTU 2 Mвт, 2015 р. контейнерПід замовлення
Мобільний Бетонний завод SUMAB K-40 (40 м3/ч) Швеція
від 43 759 ₴Мобільний Бетонний завод SUMAB K-40 (40 м3/ч) ШвеціяПід замовлення
Міні-Бетонний вузол SUMAB (6-9 м3 / год) Швеція
від 437 589,99 ₴Міні-Бетонний вузол SUMAB (6-9 м3 / год) ШвеціяПід замовлення
Автоматична лінія для зварювання сітки TJK GWCP1200XM-B
від 4 030 120,09 ₴Автоматична лінія для зварювання сітки TJK GWCP1200XM-BПід замовлення
Правильно-гибочний верстат TJK WG16F
від 3 022 590,07 ₴Правильно-гибочний верстат TJK WG16FПід замовлення
Автоматична лінія мірного різання арматури TJK GJW150B
Ціну уточнюйтеАвтоматична лінія мірного різання арматури TJK GJW150BПід замовлення

Товари та послуги

Про компанію

Наша компанія "Будівельне Устаткування " представляє інтереси світових виробників різних видів та типів обладнання, що використовується при будівництві, прокладанні автошляхів.

Виробників обладнання для виробництва виробів з бетону-тротуарної плитки,бордюрів, різних видів ЗБВ-включаючи бетонні труби, стінові панелі та багато іншого.

Іншим напрямком нашої діяльності є продаж спеціального обладнання - верстатів, автоматичних та напівавтоматичних ліній для роботи з арматурним та іншим сталевим дротом. Це обладнання для згинання, різання , зварювання арматурного дроту та виробництва різних виробів з нього.

Наші партнери є компаніями-виробниками з оптимальним співвідношенням параметрів обладнання: ціна-якість-продуктивність.

Компанія "Будівельне Устаткування" , є представником постачальника, працює за ЗАВОДСЬКИМИ ЦІНАМИ та умовами поставки.

Це дозволяє покупцеві економити значні кошти , максимально ефективно використовувати свій потенціал та бізнес-ідеї.

Ми представляємо продукцію наступних виробників:

1. "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ Швеція.

Компанія забезпечує повний комплект послуг з виробництва та постачання стаціонарних та мобільних бетонних заводів - консультації, проектування, постачання, інсталяція, навчання фахівців, сервіс, постачання запчастин.

Компанія виробляє як стандартні вироби так і індивідуальні проекти на вимогу замовника.

Цілі компанії - забезпечення будівельних компаній заводами, обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього найвищої якості. Ми не просто продаємо заводи, ми допомагаємо клієнтам розпочати високорентабельний бізнес. Бетонні технології "SUMAB” - БСУ, РБУ, бетонозмішувальна установка, бетонний вузол, бетонний завод, вібропрес, обладнання для виробництва тротуарної плитки, вібропрес для виробництва бетонних виробів.

Шведська компанія “SUMAB” – надійний партнер, що надає повний цикл робіт з виробництва, постачання та післягарантійного обслуговування сучасного бетонного обладнання. Ми поставляємо нашу техніку до 55 країн Західної Європи та СНД, а також успішно успішно працюємо на ринках Близького Сходу та Африки.

Наші бетонні заводи та вібропреси розроблені з урахуванням сучасних бетонних технологій. Мобільні та стаціонарні бетонозмішувальні установки (БСУ) “SUMAB” виробляють від 5 до 120 м3 високоякісної бетонної суміші на годину.

Для їх виробництва використовуються найкращі компоненти європейських виробників: міксери Sicoma (Італія), комп'ютерна система, системи дозації Siemens (Німеччина) тощо.

Дані компоненти дозволяють випускати до 1000 сортів бетону, дають можливість роздрукувати рецептуру кожної готової суміші з метою запобігання розкраданню інертних матеріалів.

Мобільні розчинобетонні вузли (РБУ) “SUMAB” легко транспортуються, не вимагають фундаменту при встановленні та гарантують виробництво бетону вже через 3 години поле доставки на робочий майданчик.

Дизель-генератор дозволяє запустити виробництво бетону в місцях, віддалених від інфраструктури, або там, куди неможливо підвести електрику.

Швидовозведені бетонозмішувальні установки “SUMAB” мають модульну конструкцію, що дозволяє економити кошти при закупівлі тільки необхідних модулів БСУ.

За бажанням клієнта, їх можна поставити в літній або зимовій комплектаціях.

Вібропреси “SUMAB” виробляють різні види бетонних блоків, бруківку, димарі та інші бетонні вироби. Вони оснащені сучасною технологією вібропресування, можуть бути поставлені у напівавтоматичному або повністю автоматичному режимах роботи.

Одна з найбільш примітних властивостей блок-ліній “SUMAB” – їх модульність, яка дозволяє зібрати лінію з різних вузлів та агрегатів за принципом ”Lego ”, тобто саме так, як необхідно для організації тільки Вашого виробництва.

Блок-машини “SUMAB” представлені стаціонарними та мобільними вібропресами.

Мобільні блок-машини є пересувним обладнанням, яке здійснює випуск продукції за типом «яйцеукладка». Використання такої техніки є характерним для країн, кліматичні умови яких дозволяють сушити готову продукцію на відкритому повітрі.

Стаціонарні вібропреси для виробництва бетонних блоків оснащені компонентами від провідних виробників Європи (Вібросистема Knauf - Німеччина, Гідравлічна система - Німеччина тощо).

Гнучкість цінової політики та принцип модульності дозволяють випускати від простих моделей економ-класу до складних, повністю автоматизованих вібропресів для виробництва бетонних виробів.

Завдяки використанню Скандинавських технологій, наше обладнання характеризується показниками довговічності та високої надійності,маючи при цьому прийнятні ціни.

Наші заводи 1980-х років випуску, як і раніше, в строю і виробляють якісний бетон. Побудуйте з нами Ваш прибутковий бізнес!

Компанія має ще один напрямок діяльності - постачання Газопоршневих енергоустановок для вироблення електрики та тепла.

Потужність агрегатів від 500 кВт до 4.300 кВт і більше.

Компанія пропонує великий асортимент Б/У ГПД провідних виробників - MWM, JENBACHER, CATERPILLAR та ін.

Комплектація виконується за вимогами замовника.

2. Компанія SINOSUN - Спеціалізований виробник асфальтобетонних заводів та супутнього обладнання.

Компанія SINUSUN спеціалізований виробник асфальтобетонних заводів у стаціонарному та мобільному варіантах. За основу взято найкращі європейські зразки.

Крім асфальтобетонних заводів компанія виробляє додаткове обладнання-заводи Рециклінга асфальтної крихти, обладнання для виробництва бітумної емульсії, установки для розтоплювання твердого бітуму.

Компанія SINUSUN використовує передові розробки в даній галузі, встановлює робочі компоненти Siemens, SEW, SKF, METTLER TOLEDO, використовує пальники та інші блоки заводів Італійського ,Німецького виробництва.

3. Виробник будівельного обладнання Polygonmach (Туреччина).

Polygonmach є провідним виробником бетонозмішувальних установок, дробарок та машин для виробництва бетонних блоків у Туреччині з моменту його заснування у 2002 році. Цементні силоси, установки для просіювання піску та миття, мобільні дробарки є іншими типами продукції, які виробляються Polygonmach.

PolygonmachH виробляє свою продукцію на своєму заводі, розташованому в Анкарі, столиці Туреччини.

Продукція експортується до більш ніж тридцяти країн на чотирьох континентах. Голландія, Швейцарія, Україна, Болгарія, Словенія, Словаччина, Сербія, Швеція, Угорщина, Румунія, Латвія, Єгипет, Алжир, Туніс, Марокко, Ірак, Ліван, Йорданія, Оман, Грузія, Казахстан, Камерун, Кенія, Нігер, Гвінея, Сомалі є одними з країн, де наші заводи віддають перевагу нашим клієнтам.

4. Торгово-промисловий концерн "TJK Machinery" Китай.

ТОВ TJK Machinery є найбільшим виробником обладнання (верстатів, автоматичних ліній) в області арматурної сталі , обробки прутків і бухт в Китаї.

TJK Machinery виробляє правильно-згинальні верстати, правильно-відрізні верстати, верстати для різання пилки арматури, волочильні верстати.

Зварювальні лінії для виробництва будівельної , арматурної сітки, об'ємних виробів-трикутних каркасів, циліндричних каркасів.

Устаткування має різні модифікації за потужністю та ступенем автоматизації, з використанням комплектуючих як китайських так і світових виробників з Європи та Японії.

TJK Machinery була заснована в 1993 році і зареєстрована як корпорація в 2002 році, і в 2012 році вона стала публічною компанією.

Грунтуючись на великому промисловому досвіді та професійних командах інженерів, TJK може забезпечити професійні рішення у сфері переробної промисловості для будь-яких покупців.

TJK є власником незалежних інтелектуальних прав, зареєстрованих на більш ніж 300 технічних патентів ,це ще більше посилює лідируючі позиції TJK в галузі обробки арматури./span

Компанія активно співпрацює з провідними виробниками аналогічного обладнання у світі та використовує новітні технічні розробки в траслі.

TJK має більше 90% частки ринку в Китаї, а також все обладнання пройшло сертифікацію, згідно з міжнародними стандартами якості: ISO9001 ,TUV і CE.

Продукція TJK Machinery добре продається більш ніж у 70 країнах світу.

Статті

18.03.2024
Що таке біодизель та чим він краще звичайной соляри.
16.06.2023
Бізнес з виробництва тротуарної плитки: дешево, надійно та практично

Новини

15.06.2023
Поставка быстровозводимого бетонного завода
01.06.2023
22-23 ноября 2016 представители украинской компании ТОВ "ПОДІЛЛЯ-ЗАЛІЗОБЕТОН" (г. Винница, Украина) посетили производство SUMAB....