Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-400 (Швеція)

Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-400 (Швеція)

Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-400 (Швеція) від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 5 710 992,13 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ - пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових панелей та блоків , обладнання для вивантаження та зберігання цементу, дробарки.

Представник компанії SUMAB пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

СТАЦІОНАРНА АВТОМАТИЧНА ЛІНІЯ З ВИРОБНИЦТВА БЛОКІВ/БРУКІВКИ SUMAB R-400 (Швеція), в якій застосовані всі сучасні технології вібропресування.

За допомогою вібропресу Sumab R-400 можуть бути вироблені різні види бетонних виробів, такі як тротуарна плитка, блоки (пустотілі, ізоляційні та ін), бордюри, бруківка, елементи для димоходів, з додатковим шаром фарби та твердої поверхні та інші.

Устаткування пропонується в базовому, напівавтоматичному та автоматичному варіантах.

Стаціонарна блок-машина (вібропрес) Sumab R-400.

Вібраційна система Knauer, Німеччина.

Розміри піддону: 1200×550 мм.

Площа преса макс.: 1100x500 мм.

Продуктивність максимум (за зміну (8 год)):

400-500 м2 бруківки (10x20x6 см)

6500 шт. пустотілих блоків (20x20x40 см)

1400–1700 шт. бордюрів залежно від розмірів бордюрів, наявності додаткового лицьового шару.

Комплектація автоматичної лінії:

Додатковий бункер матеріалів для кольору та твердої поверхні бетонних виробів.

Прес-форма для вібропресування. Для кожного виду продукції потрібна окрема прес-форма.

Прес-форми для бруківки, бордюрів, блоків.

Прес-форми для блоків з утеплювальними наповнювачами-теплоблоки.

Влаштування вставки піддонів з накопичувачем піддонів для Sumab R-400 з плавним пуском/зупинкою та регулюванням швидкості.

Пневматичний затискач прес-форм для Sumab R-400.

Устаткування для безпеки для машини Sumab R-400 – огорожі та комутаційне обладнання.

Додаткова вібрація у головній частині пуансона.

Пристрій для переміщення свіжих бетонних виробів з блок-машини з регулюванням швидкості, старту/зупинки, складається з двох ланцюгових транспортних систем, 7 м.

Щітка, що обертається, для чищення поверхні свіжих продуктів.

ЕЛЕВАТОР – Автоматичний пристрій для прийому, підйому та накопичення піддонів зі свіжою готовою продукцією (з 10 або 12 рівнями для блоків або 2х 10 або 12 рівнями для бруківки).

ЛОВЕРАТОР – Автоматичний пристрій для приймання та спуску піддонів із сухою готовою продукцією з рейок на транспортерну стрічку (з 10 або 12 рівнями для блоків або 2х 10 або 12 рівнями для бруківки).

ТРАНСПОРТЕРНА СТРІЧКА для переміщення піддонів із сухими продуктами від ловератора до крана перевантаження та назад до штовхача піддонів.

Опція: Пневматичний кран із захопленням навантаження готової продукції з виробничих піддонів на транспортні європіддони. З ручним керуванням.

ОПЦІЯ: Автоматичний гідравлічний кран з поворотом та захопленням для переміщення бетонних продуктів з виробничих піддонів на транспортні європіддони, з гідравлічним затискачем та електричним підйомом-переміщенням механізму затиску, вантажопідйомність 400 кг, робочий цикл 18-20 сек.

Щітка, що обертається, для чищення робочих піддонів.

Обертальний пристрій порожніх піддонів + перехресне переміщення піддонів після обертання, піддони будуть використовуватися з обох боків однаково, з поверненням до складу-накопичувача.

Накопичувач для європіддонів та автоматичного спуску на пластинчастий конвеєр (ламелі) для транспортування їх на позицію навантаження готової продукції з виробничих піддонів на транспортні європіддони.

Ламелі – пластинчастий конвеєр для переміщення перевантаженої на транспортні європіддони готової продукції на позицію упаковки (обмотки) та вивезення навантажувачем на склад. Довжина 10м.

Опція поставляється за потребою:

Бетонний вузол з двома планетарними міксерами Sumab BP 15 + BP 7 для виробництва основної маси бетону та лицьової суміші для кольору та твердої поверхні бетонних виробів зі складами інертних 4x8 м3 та турбінного типу змішувачами ТМ 500/350 л + TM 225/150 л. Продуктивність прибл. 15 м3/год + 7 м3/год.

Змішувач турбінного типу ТМ 500/350 зі скіпом і двома заслінками для подачі готового бетону, потужність двигуна змішувача 15 кВт, потужність двигуна скіпа 4 кВт.

Змішувач турбінного типу ТМ 225/150 зі скіпом і двома заслінками для подачі готового бетону, потужність двигуна змішувача 15 кВт, потужність двигуна скіпа 2,2 кВт.

Сталеві опори для 2-х змішувачів, висота від заслінки міксера, що відкривається, 2,5 м, включаючи рейки та огородження скіпу.

Склади інертних матеріалів 4х8 м3, загальна довжина 11м.

Дозувальне обладнання для води для обох змішувачів ТМ 500 та ТМ 225.

Дозатор цементу потужністю 250 кг + 150 кг. нзодатчиками, дросельним клапаном та вібратором для вивантаження цементу.

Шнеки подачі цементу, 2 шт. 9 м довжина та 193 мм + 168 мм діаметр.

Система автоматизації для управління бетонним заводом із двома змішувачами – повністю автоматична робота, Siemens S7 PLC та вагові датчики та цифрові передавачі.

Додаткові вібратори.

Визначник вологості в інертних бункерах.

Технічний опис компонентів лінії:

Рама машини.

Потужна головна рама машини побудована із металевої конструкції у вигляді квадратної труби. Система форм і головки трамбування працює гідравлічно в системі хромованих колон (2 напрямних). Колони хромовані, заземлені і встановлені в втулках, що легко змінюються. Система форм прикріплена до напрямних колон. Два нижні гідравлічні циліндри кріпляться до сталевого валу синхронізації ходу розформування. Трамбувальна голівка управляється чотирма напрямними колонами і оснащена легко замінними втулками. Приводиться в дію гідравлічним циліндром, який створює силу удару головки.

Фіксація пресс-форм.

Форми фіксовані 4 гвинтами. Тиск форм на вібростол може бути відрегульований за допомогою 4 натяжних пружинних буферів, покритих каучуком. Попереднє натягування форм здійснюється за допомогою чотирьох легкодоступних гвинтів, розташованих на балці для підняття форм.

Трамбувальна головка.

Плита трамбувальної головки приєднана до мосту головки гумовими амортизаторами та забезпечена двома компактними вібраторами. Для виробництва спеціальної продукції гумові буфери можуть бути заблоковані на 4 точках балки головки трамбування.

Система транспортування палет.

Просуває палети та транспортує їх у правильну позицію на вібростолі. Для чутливих продуктів (пустотілі блоки тощо) є функція м'якого старту/гальмування. Пристрій транспортування палет наводиться в рух електродвигуном, керованим за допомогою частотного перетворювача.

Основна система заповнення бетоном.

Є потужною рамною структурою, зробленою з квадратних труб. На ній розташований бетонний бункер із силос воротами та індикатором рівня. Гідравлічні (електромеханічні) силос-ворота наповнюють заповнювач бетоном. Заповнювач управляється гідравлічним циліндром з прямою дією. Він рухається на з'єднаних роликах і оснащений пластиковою/сталевою щіткою для чищення головки.

Гідравлічне обладнання.

Окремо від машини розташована ємність для гідравлічної олії об'ємом 200 літрів. Насоси та мотор розташовані збоку ємності. Також є фільтр з індикатором бруду, рівня палива, охолодження (опція) та нагрівача (опція) для розігріву палива. Максимальний тиск 170 бар.

Всі електроклапани стандартні та замінені CETOP, якщо в машині передбачена система управління PLC. Регулятори тиску всіх частин машини мають гідравлічний привід руху.

Вібраційна система із самосинхронізованими вібраторами:

Складається з 2 вібраторів, з двома стрижнями, спеціально виготовленими для машини Sumab R-400, що самосинхронізуються та керуються інвертером частоти.

Вібратори розташовані на основній плиті, яка прикріплена до рами машини та ізольована гумовими буферами. Для перед-і головної вібрації можна використовувати різні частоти. Між вібраціями двигуни працюють на низькій потужності. Оптимальна частота 65 Гц.

Вібростол розташований на гумових буферах і оснащений прокладками зносу, що замінюються.

Ударні бар'єри розташовані на рамі машини та можуть налаштовуватися.

Вібраційна система з електронно синхронізованими зовнішніми приводами:

Ця система вібрації як друга опція зроблена з двома зовнішніми приводами, синхронізованими в електронному вигляді. Двигуни із частотним керуванням встановлені на рамі, яка ізольована гумовими буферами. Для попередньої, проміжної та основної вібрації можуть бути вибрані різні частоти. Проміжні вібратори продовжують працювати з низькою частотою.

Сумарна сила 50.000 N!

Прес-форми для машини Sumab R-400.

Корпус прес-штампу:

Зварений із спеціальної сталі високого вироблення та послідовно загартований термообробкою.

Дуже висока зносостійкість.

Прокладка по всій висоті.

Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з глибиною 1/1,5 мм.

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Трамбувальна головка:

Виготовлена із спеціальної відпустки загартованої сталі, фрезерованою та відполірованою автоматичною машиною, поверхня загартована термообробкою. Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з глибиною 0,5/0,8 мм.

Машинне керування кожною відпусткою стали.

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Комплектація лінії може бути у будь-якому варіанті, виходячи з потреб покупця!

Гарантія: 24 місяці на поставлене обладнання.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Доставка обладнання у будь-який регіон чи країну.

Завдяки використанню Скандинавських технологій, наші заводи мають високий показник довговічності та надійності.

Доставка обладнання здійснюється точно вчасно.

Більше 20 років надійного партнерства.

Бетонні заводи Sumab працюють у країнах Європи, Україні, країнах СНД, Казахстані, Південній Америці, в Арабських країнах та Африці, Японії.

За період діяльності компанії поставлено понад 500 бетонних заводів різної комплектації та продуктивності.

Для отримання комерційної пропозиції, надішліть, будь ласка, заявку на нашу електронну адресу.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Призначення
бруківка, інше, тротуарна плитка, шлакоблоки
Вид
вібропрес
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Показати всі