Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-1000 (Швеція)

Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-1000 (Швеція)

Вібропресс автоматична лінія для виробництва тротуарної плитки, бордюрів SUMAB R-1000 (Швеція) від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 6 563 849,83 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Висококласне обладнання одного з найкращих європейських виробників. Надійна, технологічна, за розумною ціною, значно нижча ніж у конкурентів.

Представник Шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ - пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових панелей та блоків , обладнання для вивантаження та зберігання цементу.

Представник компанії SUMAB пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

СТАЦІОНАРНИЙ ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА БЕТОННИХ ВИРОБІВ.

Стаціонарний завод з виробництва блоків/бруківки/бордюрів та інших бетонних виробів SUMAB R-1000 автоматичний та напівавтоматичний режим роботи.

Дані блок-лінії обладнано німецькою високотехнологічною вібраційною системою Knauer.

Стаціонарна блокмашина SUMAB R-1000 з автоматичним керуванням (обладнання для автоматичного режиму роботи входить в комплектацію).

Розміри піддону: 1400×950 мм.

Робоча Площа преса макс. 1300x900 мм.

Продуктивність за зміну (8 год) колір-безколір:

1000-1500 м2 бруківки/тротуарної плитки (10x20x6 см)

15 280 шт. пустотілих блоків (20x20x40 см)

2 200-2 600 шт. бордюрів залежно від розмірів бордюрів, наявності додаткового лицьового шару.

Вібраційна система Knauer, Німеччина.

Система вібрації Synchrotronic, із зовні синхронізованими вібраторами, максимальна сила вібрації 120 kN (150 kN з вібраторами головки трамбування).

КОМПОНЕНТНІ ВИРОБНИЧОЇ ЛІНІЇ SUMAB :

Стаціонарний завод високої потужності Sumab складається з наступних компонентів:

Стаціонарна блок-машина SUMAB з автоматичним або напівавтоматичним керуванням.

Вібраційна система Knauer, Німеччина.

Прес форма. Для кожного виду продукції (бруківка, блоки, бордюри та ін.) потрібна окрема прес-форма.

Додатковий бункер матеріалів для нанесення фарби та твердої поверхні бетонних виробів.

Пристрій для переміщення готових бетонних блоків із блок-машини з регулюванням швидкості старту/зупинки рампи складається з двох ланцюгових транспортних систем.

ЕЛЕВАТОР – Автоматичний пристрій для підйому та накопичення піддонів з готовою продукцією (з 10 або 12 рівнями для блоків або 2х 10 або 12 рівнями для бруківки).

ЛОВЕРАТОР – Автоматичний пристрій для спуску піддонів із сухою готовою продукцією з рейок на транспортний конвеєр (з 10 або 12 рівнями для блоків або 2х 10 або 12 рівнями для бруківки).

Транспортна стрічка для переміщення піддонів із сухими продуктами в кубічну позицію і потім поворот піддону – перехресне переміщення.

Пневматичний кран із захопленням навантаження готової продукції з піддонів на транспортні європіддони. З ручним керуванням.

Перебутний пристрий пустих піддонів + перехресне переміщення піддонів з поверненням до складу-накопичувача.

Ламелі – конвеєр для переміщення готової продукції на упаковку та переміщення на склад

Система автоматичного управління виробничою лінією та РС, комп'ютерна програма Siemens. Кабелі, система запобіжників, аварійна безпекова система. БЕЗ КАБІНИ УПРАВЛІННЯ.

Бетонний завод потужністю до 20-30 м3. - Опція

3х15 м3 склади інертних, міксер P1125/750 літрів, скіп, дозатор цементу, заслінки, що пневматично відкриваються, без шнеків і силосів. Автоматика та РС Siemens без кабіни для виробництва основного бетону.

Додаткові опції:

Шнек подачі цементу, довжина 10 м. Цементний силос 60 тонн (включаючи індикатори рівня, фільтр, сходи, огородження та ін.)

Бетонний вузол 10-15 м3 для виробництва твердої поверхні поребрику та/або кольору бруківки.

2х7,5 м3 склади інертних, міксер P560/375 літрів, скіп, автоматика та РС Siemens.

Комплектація може бути змінена відповідно до побажань Замовника.

Техничні параметри лінії:

Рама машини

Потужна головна рама машини побудована із металевої конструкції товщиною 10 мм. Система форм і головки трамбування працює гідравлічно в системі хромованих колон (4 напрямних). Колони товщиною 70 мм хромовані, наземні, встановлені в втулках, що легко змінюються. Система форм прикріплена до напрямних колон. Два високо розташовані гідравлічні циліндри прикріплені до жорсткого сталевого мосту. Трамбувальна головка управляється 4 колонами всього, і оснащена легкозамінними втулками. Лічильник форми керується прямим гідравлічним циліндром, який посилює удар голівки.

Фіксування форм

Форми фіксовані 4 гвинтами. Тиск форм на вібростол може бути відрегульований за допомогою 4 натяжних пружинних буферів, покритих каучуком. Попереднє натягування форм здійснюється за допомогою чотирьох легкодоступних гвинтів, розташованих на балці для підняття форм.

Трамбувальна головка

Плита трамбувальної головки приєднана до мосту головки гумовими амортизаторами та забезпечена двома компактними вібраторами. Для виробництва спеціальної продукції гумові буфери можуть бути заблоковані на 4 точках балки головки трамбування.

Транспортування піддонів

Просуває палети та транспортує їх у правильну позицію на вібростолі. Для чутливих продуктів (пустотілі блоки тощо) є функція м'якого старту/гальмування. Пристрій транспортування палет наводиться в рух електродвигуном, керованим за допомогою частотного перетворювача.

Система заповнення бетоном

Потужна структура рам виготовлена з квадратних труб. На ній розташований бетонний бункер із силос-воротами та індикатором рівня.

Гідравлічні (електромеханічні) силос-ворота заповнюють заповнювач бетоном.

Відкриття заповнювача управляється комп'ютером, тобто. час може бути запрограмований.

Зносостійка плита заповнювача товщиною 20 мм може бути легко замінена.

Заповнювач управляється гідравлічним циліндром із прямою дією. Він рухається на з'єднаних роликах і оснащений пластиковою/сталевою щіткою для чищення головки.

Решітка, що змішує, на заповнювачі

Заповнювач обладнаний мішалкою, яка керується потужним гідравлічним двигуном. Цей пристрій прискорює рух бетону від заповнювача до форм. Катки мішалки за своєю функцією аналогічні вилковим навантажувачам заповнювача. Існують різні варіанти форми решітки, залежно від прес-форм, які легко змінюються під тип прес-форми, якщо це необхідно.

Лицьова частина системи заповнення

Потужна структура рам виготовлена з квадратних труб. На ній розташований бетонний бункер із силос-воротами та індикатором рівня.

Вся система змонтована на 4 колесах, її можна пересунути вручну, якщо необхідно провести ремонт або замінити прес-форми. Гідравлічні (електромеханічні) силос-ворота заповнюють заповнювач бетоном. Зносостійка плита заповнювача товщиною 20 мм легко може бути замінена.

Заповнювач управляється гідравлічним циліндром із прямою дією. Він рухається на з'єднаних роликах і оснащений пластиковою/сталевою щіткою для чищення головки.

Пристрій підйому плит столу для зручнішого транспортування виробів з невеликим розміром висоти, розташований під змішувачем - включено в стандартний комплект поставки.

Налаштування висоти

Щоб налаштувати раму для різної висоти форм, є два гідравлічні домкрати. Як опція можуть бути додані 2 електроциліндри для підняття рами.

Гідравлічне обладнання

Окремо від машини розташована ємність для гідравлічної олії об'ємом 500 літрів. Насоси та мотор розташовані на боці ємності. Також є фільтр з індикатором бруду, рівня олії, охолодження (опція) та нагрівача (опція) для розігріву олії. Максимальний тиск 170 бар.

Всі електроклапани стандартні та замінні CETOP (VICKERS - Англія). Регулятори тиску для всіх частин машини із гідравлічним рухом.

Налаштування висоти каменю

Висота каменю налаштовується датчиком наближення, а також стандартною включеною опцією «зупинити на висоті», тому можна досягти точної висоти.

Електроуправління

Автоматична робота з очікуванням у разі нестачі матеріалу чи дерев'яних піддонів. Складається з головної плати, панелі керування та розподільної коробки подачі та випуску. Усі три фазні проводки, інвертори та блоки керування встановлені на головній платі.

Комп'ютер SIEMENS S7.

Проведення проста і може бути подовжена. Вимикачі та кнопки налаштування встановлені на панелі керування. Інтерфейс керування з сенсорним екраном легко керований, система діагностики помилок.

Вся електрична система має контакти і протестована, що економить час на її встановлення у клієнтів.

Датчики наближення – кінцеві вимикачі.

Передбачені всі необхідні датчики наближення, фотоелементи та аварійні вимикачі.

Все електричне з'єднання є централізованою системою, як опція, система може бути зроблена децентралізовано, за допомогою системи різниці потенціалів PROFIBUS.

Заходи забезпечення безпеки

Машина захищена воротами безпеки, які при відкритті вимикають автоматичний режим та аварійними кнопками.

Пристрої транспортування, такі як станція буферизації, можуть обмежувати максимальну площу продукції.

Вібраційна система із зовнішніми двигунами, синхронізованими електронним шляхом.

Вібраційна система як друга опція є 2 зовнішніми двигунами, що синхронізуються електронним шляхом. Двигуни встановлені на рамі, ізольованій гумовими буферами та контролюються частотою.

Для передвібрації, проміжної вібрації та основної вібрації можна вибрати різну частоту. Проміжні вібратори продовжують працювати з низькою частотою.

Двигун для вібраторів столу: 2x 11 кВт.

Вентилятор охолодження: 2x 0,25 кВт.

Масляний бак

Об'єм 600 л

Максимальний тиск 170 бар

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Напруга мережі 400 В/50 Гц

Номінальна потужність машини 44 кВт

Запобіжник 160 A

Керуюча напруга 230 В/50 Гц

Керуюча напруга гідравлічних клапанів 24 В

Піддони дерев'яні

Розміри піддону: 1100х700х20-45 мм, максимум 1400х950х50 мм.

Для роботи 1 зміни потрібно приблизно 1000 шт. піддонів.

Прес-форм для машини.

Корпус прес-форми

Зварний з одного шматка високого вироблення і послідовно загартований термообробкою

Дуже висока зносостійкість

Прокладки по всій висоті

Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з 1/1,5 мм глибиною

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Трамбувальна головка

Відпустка сталі, фрезерована та відполірована автоматичною машиною, поверхня загартована термообробкою. Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з 0,5/0,8 мм глибиною

Машинне керування кожною відпусткою стали.

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Активна система транспортування завдовжки 6-10 м – 2 шт.

Оснащена електромотором та ланцюгами. Можливо довжиною 4-8 м, залежно від місця, необхідної продуктивності тощо.

Конвеєр транспортує піддони (з сухими готовими бетонними виробами), які ловератор опускає на конвеєр, та працівник на машині для різання розвантажує піддони. На стороні виходу головної машини є інший конвеєр, який транспортує на елеватор піддони, завантажені виробами зі свіжого бетону.

Елеватор El Uni 10

Це пристрій, який приймає піддони з свіжими бетонними продуктами, що тільки приготовлені, і готує їх для вилкового навантажувача, який відвозить всі піддони в місце сушіння.

Двигун 3 кВт.

Lowerator LW Uni 10

Використовується для прийняття піддонів з готовою продукцією після сушіння та їх спуску на ланцюгову транспортну систему пристрій упаковки – напівавтоматичний пристрій для різання.

Двигун 3 кВт.

Перевантажувальний кран з поворотом на 180360 градусів.

Використовується для навантаження готової продукції після сушіння з дерев'яних внутрішніх (виробничих/робітників) піддонів на транспортні європіддони.

Може застосовуватись гідравлічний німецький поворотний кран CUBER або більш дешевий пневматичний кран із ручним керуванням оператора.

Пристрій для пакування. Напівавтоматичний\автоматичний режим.

Використовується для встановлення готової продукції із виробничих піддонів на транспортні європіддони. Керується кнопками.

Гарантія: 24 місяці на обладнання.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Завдяки використанню Скандинавських технологій, наші заводи мають високий показник довговічності та надійності.

Доставка обладнання здійснюється точно вчасно.

Понад 20 років надійного партнерства.

Бетонні заводи Sumab працюють в  Україні, Казахстані, країнах Європи та СНД, Північної та Південної Америки, в Арабських країнах та Африці, Японії.

За період діяльності компанії поставлено понад 500 бетонних заводів різної комплектації та продуктивності.

Для отримання комерційної пропозиції, надішліть, будь ласка, заявку на нашу електронну адресу.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Призначення
бруківка, теплоблоки, термоблоки, тротуарна плитка, шлакоблоки
Вид
вібропрес
Спосіб управління
автоматичний
Показати всі