Мобільний Бетонний завод SUMAB K-40 (40 м3/ч) Швеція

Мобільний Бетонний завод SUMAB K-40 (40 м3/ч) Швеція

Мобільний Бетонний завод  SUMAB K-40 (40 м3/ч) Швеція від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ - пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових панелей та блоків , обладнання для вивантаження та зберігання цементу. Заводи для виробництва холодного асфальту.

Представник компанії SUMAB пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Мобільний бетонний завод Sumab K-40 м3/год фактична продуктивність.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ БЕТОННОГО ЗАВОДУ

Мобільний бетонний завод Sumab K-40 призначений для виробництва якісного бетону та бетонних сумішей, об'ємом 30-40 м3 на годину.

Точні показники продуктивності заводу залежать від типу та марки виробленого бетону, а також від інертних матеріалів, що використовуються при виробництві бетону, цементу та кількості хімічних добавок.

Мобільний бетонний завод обладнаний зручною кабіною керування та системою автоматичного керування заводом. Сучасна комп'ютерна система Siemens дозволяє випускати понад 100 рецептур та сортів бетону. Передбачена можливість роздрукування кожної суміші готового замісу в кілограмах та відсотках, що запобігає розкраданню інертних матеріалів або цементу під час приготування бетонної суміші.

Технічний опис.

1.Повністю автоматизований мобільний бетонний завод Sumab K-40, продуктивність 30-40 м3 на годину. Змонтовано на контейнерній рамі.

  1. Бункери інертних матеріалів 4*2,4 м3 кожен, з можливістю збільшення бортів до 4 м3
  1. Сенсори зважування інертних матеріалів. Розташовані під пан-міксером. Точність дозації + - 100 г. SIEMENS - Німеччина.
  1. Конвеєри подачі інертних матеріалів з бункерів в міксер, включаючи електродвигун. Розташований під бункерами. 4.5 КВт.
  1. Турбо-міксер, об'єм 1500/1000 літрів, покритий 12 мм шаром спеціальної сталі Hardox 400

5-ти швидкознімних лопаток з фібропластовими наконечниками. Автоматично заслінка подачі готового бетону, що відкривається. Спеціальне розташування лопаток в міксері дозволяє охоплювати всі частини міксера в ході замісу, тим самим забезпечуючи високу якість бетону.

  1. Оцинкована ємність води, 250 літрів, із вбудованим насосом та дозатором подачі води.
  1. Повітряний компресор 10 БАР.
  1. Автоматизована система управління мобільним бетонним заводом за допомогою надійного програмованого логічного контролера (ПЛК) Siemens S7-1200. Екранна сенсорна панель Siemens дозволяє здійснювати виробництво в автоматичному та ручному режимі.

Комп'ютерна система SIEMENS для автоматичного керування заводом дозволяє виготовляти 100 сортів бетону з можливістю змінювати марку бетону перед кожним замісом.

Принтер дозволяє робити роздрук кожної суміші готового замісу в кілограмах і відсотках. Показники за заміс, годину, зміну, місяць.

  1. Кабіна управління є металевою конструкцією, обшитою сендвіч-панелями.

Гарантія 24 міс.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ:

Шнек подачі цементу – діаметр 220 мм, довжина 4.5 метра. Оснащений двигуном та редуктором потужністю 4,5 кВт і має оцинковані кришки обслуговування.

Цементний силос 30-100 -150 тонн (включаючи індикатори рівня, фільтр, сходи, огородження тощо), Силос цементу є розбірним і з'єднується болтовими з'єднаннями. Складові частини, що утворюють силоси для цементу, виготовляються шляхом застосування техніки лазерного різання та свердління та виготовляються у спеціальних формах з високою точністю виробництва. Для зниження тиску шнека цементу та нормалізації потоку нижня частина силосу цементу має конічну форму. Силос має оцинкований оглядовий люк, трубу завантаження, технологічний люк, оцинковані поручні та сходи.

Конвеєр подачі готового бетону 12 метрів х 1000 мм,

Насос хімічних добавок із шлангом з автоматичним керуванням від РС.

Завдяки використанню Скандинавських технологій, наші заводи мають високий показник довговічності та надійності.

Доставка обладнання здійснюється точно вчасно.

Понад 20 років надійного партнерства.

Бетонні заводи Sumab працюють у країнах Європи, Україні, Казахстані, Південної Америки, в Арабських країнах та Африці, країнах СНД та Японії.

За період діяльності компанії поставлено понад 500 бетонних заводів різної комплектації та продуктивності.

Для отримання комерційної пропозиції, надішліть, будь ласка, заявку на нашу електронну адресу.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Тип
бетонний завод
Вид
мобільний завод
Продуктивність
40 тонн/год
Показати всі