Установка модифікації бітуму 20 т/год Bafalt Туреччина

Установка модифікації бітуму 20 т/год Bafalt Туреччина від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 100 000 ₴
Під замовлення, 30 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Офіційний представник виробника компанії "Bafalt Makina" (Туреччина) пропонує високоякісне обладнання для асфальтних робіт, виробництва модифікованого бітуму, емульсії, бітумних ємностей мобільних і стаціонарних, системи промислового обігріву, іншого допоміжного обладнання.

Обладнання модифікації бітуму 20 т/год. Bafalt Туреччина.

Збільшення транспортних навантажень та транспортних засобів ушкоджує асфальтові дорожні покриття швидше. В даний час ці злами запобігаються з використанням модифікуючих добавок як SBS, особливо в покриттях надбудови асфальтобетонної дороги.

Для рівномірного змішування бітуму і SBS, ми користуємося високошвидкісним млином, який змішує SBS з бітумом. Ми рекомендуємо, змішування з цим високошвидкісним млином, щоб бітум і SBS однорідно змішувалися. Спочатку SBS додається до бітуму, а потім змішується при високих температурах, у спеціальному модифікованому бітумному млині.

Продуктивність 20 т/год.

Млини вибрано з високоякісної європейської або місцевої торгової марки.

Передбачено автоматичне (комп'ютерне) або ручне керування.

У модифікованих бітумних установках використовується подвійний резервуар, кількість іржі може бути зроблено в бажаній кількості.

Легко використати.

Він працює з простою та швидкою установкою.

Продукцію сертифіковано в ЄС.

Через його компактний дизайн не існує проблем із відвантаженням через його придатність для автомобільних доріг. Завдяки спеціальній конструкції можна транспортувати в контейнері.

З невеликою підготовкою персоналу можна легко побачити різницю у простоті використання системи.

Вона має особливість бути найекономічнішим заводом у сегменті з вибором відповідного та високоякісного обладнання.

Модифіковані дороги з рухомим асфальтом (залізниця, аеропорт, шосе, бруківки, тунелі, віадуки) зможуть чітко реагувати на всі потреби у всіх проектах.

Установка  автоматично налаштовує дисковий простір відповідно до його виробничої потужності. Це запобігає будь-яким помилкам, які можуть бути зроблені персоналом.

(Найбільша помилка та проблема виникає при настроюванні диска на млинах з модифікаційним об'єктом).

Якщо ви зробите налаштування вручну, то завдяки електронному захисту в системі, яка контролює млин, диски не будуть пошкоджені.

Характеристики

Країна виробництва
Туреччина
Тип
асфальтобетонний завод
Продуктивність
20 тонн/год