Прес-форми для вібропресов Hess, Poyatos, Masа, Zenith.

Прес-форми для вібропресов Hess, Poyatos, Masа, Zenith. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 131 277 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії "Scandinavian&UK Machines АВ" /SUMAB/ – пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових панелей та блоків , обладнання для вивантаження та зберігання цементу. Заводи для виробництва холодного асфальту.

Представник компанії SUMAB пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Шановні партнери!

Наша компанія є одним із провідних виробників висококласного обладнання для виробництва тротуарної плитки, бордюрів, порожнистих блоків та інших виробів. Це Автоматичні та напівавтоматичні лінії.

Наявність власного виробництва та величезний досвід у цій сфері діяльності дозволяє виробляти більшість супутнього обладнання, наприклад, прес-форми для блок-машин, вібропресів інших Європейських виробників таких як Hess, Poyatos, Masа, Zenith.

Для виробництва використовується спеціальний метал Hardox, який відрізняється високою стійкістю до зносу і чудово зарекомендував себе при виробництві прес-форм. Наша компанія дотримується політики орієнтованої на потреби наших партнерів і тому ціни на прес-форми Вас приємно здивують.

Наші прес-форми ідентичні за своїми параметрами оригіналу, при цьому значно дешевше!

Для отримання більш детальної інформації надішліть, будь ласка, запит на пошту.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Призначення
бруківка, дорожні плити, інше, керамзитоблоки, цеглини, кільця колодязні, облицювальні камені, огорожі, пінобетон, пескоблокі, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, теплоблоки, термоблоки, тротуарна плитка, фундаментні блоки, шлакоблоки
Показати повністю
Вид
прес форма
Спосіб управління
ні