Устаткування для виробництва плит перекриття і ЗБВ, Resimart

Устаткування для виробництва плит перекриття і ЗБВ, Resimart

Устаткування для виробництва плит перекриття і ЗБВ, Resimart від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 079 280,09 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Більше 35 років досвіду у проектуванні та виробництві обладнання, установок та аксесуарів для попередньо напруженого бетону. Ми співпрацюємо та надаємо технічну підтримку нашим клієнтам з метою покращення якості виробленої продукції та оптимізації виробничих процесів. Розробка нових рішень виробництва, підтверджують інноваційний потенціал Resimart®

Формуюча машина Resimart® поєднує дивовижні характеристики, міцність конструкції, низькі витрати на обслуговування та простота управління.

Технологія Вібропресування забезпечує більшу універсальність, що дозволяє виробляти широкий асортимент виробів (плити, балки, балки, стінові плити, перемички, лотки, стовпи, бордюр, сходи, і т.д.), змінюючи форму менше ніж за 5 хвилин. Армування може проводитися із застосуванням дроту чи каната.

Потужний     вібратор,     має  систему масляного охолодження і електронне регулювання частоти вібрації, забезпечує  компактний і гомогенний бетон по всій площі вироблених виробів, в результаті чого, виходить перевага. Формуюча  машина, випускається відповідно до потреб кожного клієнта і поставляється з різними додатковими пристосуваннями : антисейсмічною системою шпонок, розподільником мастильної емульсії, системою для маркування виробів, системою щоб залишити дріт видним і т.д.

Технологія Екструзії дозволяє виготовляти легші вироби завдяки більшій порожнечі, не впливаючи на їхню кінцеву міцність.

Більш легкий продукт передбачає значні покращення в обробці та монтажі, а також зменшення витрат, пов'язаних з транспортом.

Resimart є компанією, яка здатна запропонувати як технологію екструзії на базі екструдера Resimart, так і технологію вібропресування на базі формуючої машини Resimart.

Технологія вібропресування забезпечує більшу виробничу універсальність, що дозволяє випускати велику кількість різних виробів до 400 мм заввишки. За допомогою однієї машини та різних насадок можна виготовити плити перекриття, перемички, балки, ригелі, панелі, бордюри та багато іншого. Заміна насадки відбувається лише за 15-20 хвилин.

Експлуатація та технічне обслуговування формувальної машини Resimart нескладні та не вимагають особливих технічних навичок від оператора та технічного персоналу. Також формувальні машини невибагливі до російських інертних матеріалів.

Технологія екструзії дозволяє випускати плити до 500 мм заввишки та 2400 мм завширшки. Завдяки потужному процесу екструзії та більш сухій суміші бетону, вироби випускаються з великим розміром порожнеч, зменшуючи кінцеву вагу та скорочуючи кількість використовуваного бетону. До зниження ваги та витрат матеріалу додається збільшення міцності, що дозволяє використовувати довші плити між опорами.

Екструдер Resimart і формувальна машина Resimart розроблені таким чином, що вони можуть працювати на однакових формувальних доріжках.

Екструдер Resimart®, завдяки шнекам з електронним управлінням і високою зносостійкістю, гарантує високе ущільнення до такої міри, що можна ходити на щойно екструдованій плиті.

Потужна система екструзії, зменшує кількість цементу, що використовується, і час твердіння виробів. Також дає можливість армування дротом і/або канатом.

Машини для різання плити.

Наші різальні машини – машини жорсткої конструкції та високої надійності.

Виробляються різні моделі в залежності від потреб кожного клієнта: потужності двигуна від 45 до 65 кВт і висоти різу від 300, 400, 500 мм, і до 1000 мм.

Виготовляється з такими опціями як пристрій для змотування електричного кабелю.

Автоматичним або напівавтоматичним режимом роботи, різким під прямим кутом або кутовим різким,

З системою маркування, із системою промивання плит, і.т.д.

Щодо безпеки, машини оснащені системою автоматичної зупинки машини за відсутності води та подвійною системою безпеки, щоб не пошкодити доріжки.

Очищувальна машина.

Дана машина швидко та ефективно очищає доріжки від будь-якого матеріалу за допомогою системи, що складається з двох бічних скребків або щіток, дробарки та потужного пилососу.

Крім того, сам пилосос не тільки очищає доріжку, але й сушить її, захищаючи її від корозії та покращуючи ефект мастильної емульсії.

Вона випускається у двох варіантах: з електричною або гідравлічною тягою, яка має підвищену змінну швидкість і може подавати мастильну емульсію на доріжку після її очищення.

Транспортні машини.

Машина призначена для вивезення виробів із цеху у швидкій та зручній формі. Дозволяє не використовувати кран-балку або візок та значно підвищити продуктивність та безпеку виробництва.

Опціонально може штабелювати плити або розкладати арматуру. Додатково може бути укомплектована системою змінних захватів для різних продуктів.

Швидкість переміщення становить до 100 м/хв і може у керуватися системою дистанційного управління.

Розкладач арматури.

Розкладач Resimart® перетворює розкладку арматурного дроту на швидке та легке завдання. Завдяки системі подвійної швидкості, що становить до 50 м/хв. при розкладці арматури і до 100 м/хв. при поверненні машини з тягою на чотирьох колесах. Виробляються всім видів упорів і армування. Привід може бути дизельним чи електричним.

Затирочна машина.

Машина призначена для затирання верхньої та бічної поверхні плит. Таким чином виходять вироби кращого виду, з оздобленням підвищеної якості та усуваються можливі дефекти геометрії.

Також можна додати другий шар розчину різних кольорів.

Підйомна платформа

Для технічного обслуговування та чищення машин.

Оснащена гідравлічною системою підйому до 12 тонн на висоту 2 метри. Система безпеки унеможливлює несанкціоноване падіння.

Натяг та відпустка напруги арматури.

Resimart® розробляє та виробляє пристрої для натягу арматурного дроту та системи для відпуску напруги при виробництві переднапружених бетонних виробів.

Плоттер.

Дозволяє автоматичний маркувати будь-який вид інформації за допомогою системи inkjet та фарби, що не змивається.

Меню програмується за допомогою тактильного екрана.

Може працювати автономно або підключатися до різальної машини.

Захоплення для ЗБВ.

Ми розробляємо та виробляємо всі види захватів для зняття виробів з доріжок або монтажу на будівництві, охоплюючи будь-яку довжину та вантажопідйомність. Ми поставляємо моделі для плит, балок, стовпів, перемичок, панелей і т.д.

Робочі доріжки для виготовлення плит.

Resimart® має широкий досвід у проектуванні та монтажі всіх видів робочих доріжок.

Доріжки полірованого бетону з металевим покриттям, з підігрівом або без, або розбірні доріжки для мобільних заводів.

Ми поставляємо системи підігріву, що працюють на гарячій воді, парі або маслі, з ручним або автоматичним контролем циклу сушіння. Залежно від типу доріжки, сушіння виробу можна скоротити до 8 годин, що значно прискорює процес виробництва.

Мобільні робочі доріжки.

Це найкращий варіант, щоб отримати максимальну мобільність та гнучкість виробництва та. отже, збільшити прибутковість заводу. Завдяки цій інновації, Resimart® пропонує нові стратегічні варіанти для своїх клієнтів в умовах ринку, що постійно змінюється.

Система зняття напруги у деталях.

Повна система елементів доріжок для розкладки, натягу та подальшої плавної відпустки напруги. Пристосовані, щоб витримувати задану напругу, дроти чи канати будь-якого діаметру.

Металева конструкція, призначена для пропуску та кріплення арматурного дроту та подальшої відпустки напруги на початку доріжки.

Металева конструкція, призначена для пропуску і кріплення арматурного дроту в кінці доріжки.

Розташована на початку робочої доріжки, має напрямні отвори для пропуску арматурного дроту, згідно зі схемою армування виробу.

Розташована в кінці доріжки і призначена для центрування та кріплення напрямних обмежувачів.

Гарантія 12 міс.

Виробник проводить шеф монтаж та навчання персоналу.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В