Віброкомпрессіонная машина Resimart Іспанія

Віброкомпрессіонная машина Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Віброкомпресійна машина Resimart для виробництва ЗБВ.

Універсальність та економічність – найважливіші характеристики цієї технології. На одній машині можна виробляти всі види попередньо напружених елементів (пустотні плити для підлог та стін, плити для сидінь для стадіонів та спортивних центрів, пі-плити, пустотілі балки, плити перекриттів, балки, опори, перемички, бордюри і т. д.,

Все з різної геометрії та армування).

Просто замініть форму за 5 хв.

Ливарна машина Resimart® поєднує в собі дивовижні характеристики з високою надійністю, низькими витратами на обслуговування та простотою використання. Технологія вібропресування надзвичайно універсальна, дозволяючи виготовляти нескінченну кількість виробів (балки, пустотілі балки, стінові панелі, плити перекриття, пі-плити, стовпи, сходи тощо).

Шляхом заміни форми менш ніж за 5 хвилин з можливістю армування одинарним дротом та/або сталевим каркасом.

Його потужний вібратор з електронним управлінням забезпечує щільний і однорідний бетон по всій площі виробу, що виробляється, тим самим забезпечуючи як відмінне зчеплення з арматурою, так і міцність кінцевого продукту.

Він виготовляється відповідно до потреб замовника з різними додатковими функціями: система розподілу рідини, система верхнього або бічного маркування, пристрій для вільних тросів, бічна форма для кращого кріплення на місці та антисейсмічних властивостей.

Представник компанії Resimart пропонує мінімальні ціни від виробника, зручні умови поставки.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В