Екструдер для виробництва пустотних плит, Resimart Іспанія

Екструдер для виробництва пустотних плит, Resimart Іспанія

Екструдер для виробництва пустотних плит, Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Resimart Екструзійна машина. Екструдер.

Завдяки екструзійній технології Resimart ви отримаєте максимум можливостей для виробництва пустотних плит.

Наша екструзійна система забезпечує відмінне ущільнення бетону, тому співвідношення води та цементу оптимізовано, а також міцність та час затвердіння пустотних плит. Технологія екструзії дозволяє виготовляти більш легкі вироби через наявність великих порожнин у зоні перерізу виробів, не впливаючи на міцність плит, що виготовляються.

Легкий продукт передбачає значну економію бетону та цементу, значні поліпшення в обігу та розміщенні продуктів та нижчу вартість транспортування.

Екструдер Resimart® за допомогою шнеків з електронним керуванням та високою зносостійкістю забезпечує ідеальне ущільнення настільки, що по новосформованому продукту можна ходити, не деформуючи його.

Його потужна екструзійна система скорочує кількість цементу та час затвердіння. Так само це дає можливість армування одинарним дротом і/або сталевим каркасом.

  • Екструдер Resimart © виготовлений з матеріалу з високою зносостійкістю та регулюється змінною частотним приводом, що дозволяє повністю контролювати процес екструзії.

  • За допомогою системи заднього лиття виріб набуває ідеальної поверхні, дозволяючи остаточно регулювати висоту, коли потрібний.

  • Машина керується електронікою відповідно до потреб процесу екструзії.

  • Загальний об'єм 2,5 м3. гарантує формування великих обсягів продукту з мінімальними перервами у процесі.

  • Ця машина оснащена автоматичною системою мастила, яка зводить до мінімуму трудовитрати на технічне обслуговування та унеможливлює будь-які види проблеми, пов'язані з надмірним зносом активних частин.

  • Усі механічні, електричні та електронні блоки були обрані з широким діапазоном безпеки з використанням провідних брендів у кожній категорії, щоб гарантувати міцність та надійність машини, а також звести до мінімуму трудовитрати на технічне обслуговування.

  • Може поставлятися з різними ливарними вузлами, що дозволяє виробляти різні вироби, всі вони наводяться з єдина активна рама і легко замінюється відповідно до виробничих потреб.

Машина призначена для виробництва переднапружених бетонних виробів шириною до 1500 мм та висотою до 500 мм, методом екструзії, що мають підвищену міцність.

Екструдер Resimart має набір шнеків виготовлених із зносостійких матеріалів. Ці шнеки наводяться в рух двома моторами потужністю по 15КВт кожен і регулятором частоти, що дозволяє контролювати процес екструзії.

Внутрішня система загладжування дозволяє надавати ідеальну поверхню виробу, що випускається, і добиватися точної товщини. Приймальний бункер машини має ємність 2,5 м3, що дозволяє виробляти більшу кількість виробів із мінімальними зупинками.

Машина має автоматичну систему мастила, що дозволяє мінімізувати технічне обслуговування та гарантувати нормальні умови роботи вузлів машини.

Механічні, електричні та електронні частини машини, що використовуються в машині, - провідних виробників, що забезпечує максимальну надійність та безпеку, а також зводить до мінімуму людський фактор.

При виробничій необхідності машина може виробляти різну продукцію, методом легкої заміни насадки.

Представник компанії Resimart пропонує мінімальні ціни від виробника, зручні умови поставки.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
інше, плити перекриттів
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В