Затиральна машина для ЗБВ, Resimart Іспанія

Затиральна машина для ЗБВ, Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Затирочна машина (шейпер) для ЗБВ, Resimart Іспанія

Це дозволяє виконувати затирання верхньої сторони та повторне заливання сторін пустотних плит, тим самим забезпечуючи найкраще оздоблення та зовнішній вигляд продукту, а також усуваючи будь-які існуючі дефекти.

Можливе додавання другого шару розчину для різних кольорів.

Верстат для надання форми та обробки як верхньої, так і бічної поверхні бетонних стінових панелей, щоб отримати красиво закінчений продукт із кращим зовнішнім виглядом та уникнути дефектів поверхні.

Resimart © Shaper Machine може працювати з різними геометріями, просто замінюючи активні бічні частини і регулюючи висота шпателя.

  • Бункер 0,8 м3, що входить в комплект, дозволяє безперервно подавати спеціально підібраний бетон для формування верхньої поверхні продукту. Таким чином, верхній шар з іншим кольором або можуть бути додані певні наповнювачі, щоб отримати різну обробку.

  • Положення верхнього шпателя регулюється, щоб можна було легко регулювати висоту кінцевого продукту. манерою та з повною точністю.

  • Бічні частини формувача можна відводити гідравлічно, що спрощує встановлення та зняття машини з відповідного ліжка, не пошкоджуючи узгоджений продукт.

  • Швидкість переміщення верстата та механізму формування можна легко регулювати, щоб завжди ідеальне оздоблення.

Представник компанії Resimart пропонує мінімальні ціни від виробника, зручні умови поставки.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
плити перекриттів, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Кредит
до 8 лет, низкий процент