Плоттер для друку на бетонних виробах, Resimart Іспанія

Плоттер для друку на бетонних виробах, Resimart Іспанія

Плоттер для друку на бетонних виробах, Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Resimart Плоттер для друку інформації на поверхні ЗБВ.

Це обладнання дозволяє автоматично роздруковувати будь-яку інформацію, що видається системою спеціального струменевого друку, що не змивається.

Меню програмується за допомогою сенсорного екрана.

Він може працювати незалежно або разом із різальним верстатом. Машина для маркування як верхньої, так і бічної поверхні будь-якого продукту. Дозволяє друкувати будь-який тип інформації, відповідно до конкретних вимог законодавства, швидким та автоматизованим способом.

Маркувальна машина Resimart © має друкувальну головку, здатну друкувати необхідну інформацію на відстані до 3 см від бетонної поверхні, щоб уникнути проблем, пов'язаних із нерівностями обробки виробу.

  • Може працювати незалежно або бути прикріпленим до різака Resimart ©. Електронний зв'язок між обома машинами забезпечує правильне маркування відразу після різання.
  • Високоякісні лінійні шарикопідшипники створюють напрямний механізм для всіх рухів, забезпечуючи довговічність системи з мінімальним обслуговуванням.
  • Сенсорний екран, прикріплений до електричної панелі, дозволяє легко визначати зміст друку, а також тип маркування. Усю інформацію можна зберегти в пам'яті для повторного використання.
  • Швидкосохнучі та стійкі до атмосферних впливів чорнило, що використовуються системою, гарантують відмінну роботу в будь-яких умовах та поверхню.
  • Також може бути повністю поставлена автоматична модель з електроприводом, що дозволяє маркувати всі елементи на виготовлених панелях в автономному режимі.

Представник компанії Resimart пропонує мінімальні ціни від виробника, зручні умови поставки.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В