Формуюча машина для виробництва плит перекриття / панелей ЗБВ, Resimart Іспанія

Формуюча машина для виробництва плит перекриття / панелей ЗБВ, Resimart Іспанія

Формуюча машина для виробництва плит перекриття / панелей ЗБВ, Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 437 589,99 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Формувальна машина для виробництва плит перекриття/панелей ЗБВ, Resimart Іспанія.

Формуюча машина Resimart® поєднує дивовижні характеристики, міцність конструкції, низькі витрати на обслуговування та простоту управління. Технологія Вібропресування забезпечує більшу універсальність, що дозволяє виробляти широкий асортимент виробів (плити, балки, балки, стінові плити, перемички, лотки, стовпи, бордюр, сходи, і т.д.), змінюючи форму менше ніж за 5 хвилин.

Армування може проводитися із застосуванням дроту чи каната.

Потужний вібратор, що має систему масляного охолодження та електронне регулювання частоти вібрації, забезпечує компактний і гомогенний бетон по всій площі виробів, що виготовляються, в результаті чого досягається чудове прилипання арматурних дротів і висока міцність готового виробу.

Формуюча машина, випускається згідно з потребами кожного клієнта і поставляється з різними додатковими пристосуваннями: живильним верхнім бункером, розподільником мастильної емульсії, системою для маркування виробів, системою, що дозволяє залишити дріт видним.

Призначена для випуску широкої номенклатури виробів із переднапруженого бетону, методом безперервного віброформування.

Формуюча машина Resimart оснащена примусовою системою охолодження, що полегшує формування ЗБВ виробів із оптимальними характеристиками.

Машина має гідравлічну групу, за допомогою якої наводяться в рух пристрій для електричного кабелю. Може бути оснащена авто приводом.

Електронне керування двигуна, за допомогою частотно-регульованого приводу потужністю до 0,55 кВт управляє рухи машини в процесі формування. Таким чином, швидкість може бути скоригована залежно від геометрії та характеристик бетону.

Машина має гідравлічний привід бункера, який зводить до мінімуму зупинки для живлення машини, збільшуючи продуктивність.

Одна єдина машина дозволяє виготовляти велику гаму продуктів із переднапруженого бетону (балки, перемички, плити перекриття та плити огородження, дорожні бордюри, стовпи палі, лотки, бордюр тощо) шляхом легкої та швидкої, протягом 10 хвилин, формуючої насадки.

Саме тому ця технологія вважається найуніверсальнішою при виробництві виробів із переднапруженого бетону.

Формуюча машина RESIMART Призначена для випуску широкої номенклатури виробів із переднапруженого бетону, з максимальною висотою до 300 мм і шириною в 1500 мм., методом безперервного віброформування.

Формуюча машина Resimart оснащена вібраторами потужністю в 11 KW, примусовою системою охолодження, що полегшує формування ЗБВ виробів з оптимальними характеристиками.

Мотори з електричною системою регулювання дозволяють легко контролювати швидкість руху машини у процесі формування продукту. В цьому випадку, машину можна підлаштовувати під характеристики бетонної суміші та забезпечувати високу якість готового виробу.

Машина має гідравлічну групу, за допомогою якої наводяться в рух змотуючий пристрій для електричного кабелю, переміщення приймального бункера і направляючого гребеня.

Представник компанії Resimart пропонує мінімальні ціни від виробника, зручні умови поставки.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
плити перекриттів
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Показати всі