Біодизельний завод CTS, 1 т / день (автомат), сировина тваринний жир

Біодизельний завод CTS, 1 т / день (автомат), сировина тваринний жир

Біодизельний завод CTS, 1 т / день (автомат), сировина тваринний жир від компанії Будівельне обладнання - фото 1
4 341 397,50 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Вид
для виробництва промислової хімії
Тип
лінія обладнання
Призначення
інше
Матеріал
інше

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА БІОДИЗЕЛЯ із Тваринного жиру.

На відміну від компаній, що випускають обладнання для виробництва біодизеля, засноване на старих, «бочкових» технологіях, що застосовувалися більше століття тому, наша компанія використовує принцип високочастотної магнітоімпульсної кавітації, що використовувалася в секретних технологіях, що дозволяє домагатися значних переваг:

Невимогливість до якості вихідної олії

Високочастотні магнітно-імпульсні кавітаційні реактори успішно і стабільно працюють, як на сирій, так і на рафінованій олії, а також всіх видах тваринних жирів та їх сумішей з олією. Це соняшникова, рапсова, лляна, пальмова, гірчична і т.д., з практично будь-яким кислотним числом, а також відходи пересмаженої олії з ресторанів та пекарень, яловичий, свинячий та курячий жири – відходи тваринницьких та птахівницьких переробних фабрик. При цьому не потрібна будь-яка переналагодження обладнання при зміні типу олії.

Проходження реакції «за один прохід»

У магнитоимпульсной кавітаційної технології не потрібно проводити повторну реакцію переетерифікації, як і старих «бочкових» технологіях. Час отримання готового біодизеля скорочується у 8-10 разів.

Не потрібне чищення сорбентами, миття та сушіння біодизеля.

У традиційних технологіях неможливо одразу отримати біодизель належної якості. Тому його змушені мити або застосовувати сорбенти, щоб видалити всі домішки. Це вимагає додаткового обладнання для миття первинного біодизеля (для цього зазвичай використовують суміш води та спирту) та додаткову установку, так званої вакуумної сушіння. При кавітаційному методі отримання біодизеля не потрібні ні миття, ні сушіння кінцевого продукту, відповідно немає потреби утилізувати використану воду або сорбент.

Мінімальна кількість спирту та каталізатора. Відсутність рекуперації спирту.

Однією із серйозних проблем «бочкових» технологій є необхідність додавання зайвого метанолу в реактор і відповідно його подальша відгін (рекуперація). Це потребує встановлення додаткового обладнання та витрат електроенергії. У кавітаційних технологіях кількість використовуваного реакції спирту точно відповідає стехиометрическому складу, тобто. мінімального обсягу. Немає необхідності проводити повторну реакцію переетерифікації. Виключається дороге та небезпечне обладнання відгону метанолу. Виключаються неминучі втрати спирту при рекуперації, покращується екологічна обстановка та вибухобезпека.

Мінімальне енергоспоживання

Традиційні методи отримання біодизеля ґрунтуються на нагріванні олії до 65-70° С. Це вимагає значних енерговитрат, крім того, рекуперація зайвого метанолу (необхідна умова проходження реакції в традиційних технологіях), додаткова переетерифікація, а також вакуумне сушіння призводить до значного енергоспоживання. При кавітаційній обробці цього не потрібно, і як результат - економія електроенергії в 5-7 разів.

Низькотемпературна реакція

Магнітоімпульсна високочастотна кавітаційна обробка реакторі відбувається на молекулярному рівні. Усі компоненти піддаються впливу імпульсів магнітоспрямованої кавітації. Відбувається розрив молекул жирних кислот у вигляді мікровибухів; це призводить до зниження в'язкості, збільшення цетанового числа, поліпшення енергетичних характеристик майбутнього палива, а також значно збільшує швидкість та якість перебігу реакції етерифікації. При цьому реакція відбувається при кімнатній температурі. Немає необхідності в нагріванні олії.

Мінімальні габаритні розміри модулів

Наші автоматичні модулі займають у 5-10 разів менше місця, ніж традиційні комплекси аналогічної продуктивності.

Біодизель із Тваринного жиру.

Установка BNR 250 (250-300 літрів на годину) автомат, сировина тваринний жир

Автоматична система BNR250 складається з:

PPS-CT 1200: електронна система для попереднього дозування та обробки вихідних продуктів.

Ротон-Б 7 - реактор магнітний імпульсний для BNR 250.

Система автоматичного управління (електрична шафа, ПЛК, ПК, програмне забезпечення тощо)

Труби, фітинги тощо.

Система поділу:

6.1. Роздільний бак, датчики, насос, клапани і т.д.

7.2. Електронна система стеження за розливом, сепаруванням та вивантаженням готової продукції

Технічні параметри:

Продуктивність, літрів на годину 250-300

Номінальна потужність, кВт 11

Вага (приблизно), кг 540

Ступінь автоматизації - повна

Режим роботи - безперервний

Продуктивність переробки, кВт год/літр (не більше) 0,028

Регулювання ємності - так

Площа, займана одним модулем, 2.7 м2

Габаритні розміри (Д х Ш х В)  2250х1390х1610 мм

Компанією CTS розроблено нові модулі для виробництва біодизеля BioST, засновані на нових кавітаційних реакторах PULSAR-CT 730. Одинадцять типорозмірів установок BioST дозволяють обробляти від одного до шістнадцяти кубічних метрів масла за одну годину (і більше, при необхідності).

Особливо точна система дозування, заснована на принципі Коріоліса, кавітаційні реактори нового покоління, надійна система сепарації, що зарекомендувала себе роками безвідмовної експлуатації, оригінальне ПЗ з дружнім інтерфейсом – все це робить BioST найбільш ефективним і сучасним обладнанням на ринку виробництва біодизеля.

Для виробництва BioST ми співпрацюємо тільки з надійними і добре відомими світовими постачальниками, такими як Grundfos, Siemens, Schneider Electric, Moeller, Fanuc і т.д.

Потужні контролери BioST стежать за всіма параметрами процесу виробництва біодизеля, такими як витрата продуктів, температура в реакторах, процес сепарації, вихід готових продуктів, а також контролюють роботу та стан всіх механізмів, що входять до складу BioST. Оператору достатньо ввести дані про початкові продукти в комп'ютер і натиснути кнопку СТАРТ - інше зробить BioST.

Всі механізми BioST мають сертифікат ATEX, що забезпечує безпечну роботу установки з такими рідинами як метанол і каталізатор.

BioST працюють у безперервному режимі і не вимагають втручання оператора за винятком екстраординарних випадків. BioST проінформує оператора про будь-яку помилку, якщо така станеться в процесі роботи, і дасть короткі рекомендації щодо усунення проблеми.

BioST веде облік витрати вихідних продуктів та часу роботи обладнання.

Установки BioST можуть обробляти будь-які типи рослинних олій та суміші з різних олій, а також відпрацьовані олії з ресторанів, кафе тощо. Подальша обробка біодизеля, отриманого на BioST – миття, сушіння, рекуперація метанолу – не потрібна. Це дозволяє суттєво скоротити час виробництва готового біодизеля та зменшити споживання електроенергії порівняно з традиційними застарілими технологіями.

Рівень автоматизації BioST  доведений до максимуму, що дозволяє уникнути «людського фактора» і, як наслідок, значно скоротити можливі помилки оператора.

Керувати BioST може оператор, який пройшов початкову технічну підготовку і має мінімальні знання комп'ютера.

BioST призначені для безперервної роботи протягом 24 годин і не вимагають спеціального обслуговування.