Устаткування для виробництва гомогенізоване палива.

Устаткування для виробництва гомогенізоване палива.

Устаткування для виробництва гомогенізоване палива. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Отримання гомогенізованого палива.

Звичайне паливо, крім вуглецю, містить також молекули води, парфіни, молекули сірки та механічні домішки. Більшість молекул палива перебуває у полімеризованому (пов'язаному) стані.

При підпалюванні такої суміші процес горіння почнеться на активній стороні кожної великої, «зліплої» полімерної ланки. При цьому процес горіння гальмуватиметься при зіткненні з водяними полімерними молекулами, а згоряння парафінів або сірки буде неповним, що призводить до уповільнення горіння, токсичних відходів та неповного згоряння паливної суміші в цілому.

Кавітаційна обробка палива в PULSOIL-СТ призводить до цілого ряду позитивних змін, що впливають на його калорійність і якість згоряння. Молекулярні полімерні ланцюжки органічного палива рвуться, при цьому утворюється велика кількість активних сторін молекул, які вступають у процес окислення одночасно значно швидше. При дробленні молекул за допомогою кавітації відбувається розрив зв'язків самих молекул з утворенням вільних радикалів, які мають набагато більшу здатність до спалаху, ніж замкнуті молекули.

Полімерні ланцюжки молекул води руйнуються, вода переходить у дрібнодисперсний стан з утворенням вільних радикалів H і OH, які беруть участь у процесі горіння значно активніше і утворюють нестабільні сполуки, що легко окислюються, з вільними радикалами органічного палива.

Сірка та парафін у процесі кавітаційного дроблення утворюють поверхнево-активні речовини (ПАР), які як контейнер оточують мікрочастинки емульсії та перешкоджають їх подальшому злипанню.

Результат дії пристрою: зниження витрати палива до 20% збільшення потужності двигуна до 5Лс зниження викиду CO та CH на 40%-50%

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Вид
для виробництва промислової хімії
Тип
лінія обладнання
Призначення
інше
Матеріал
інше