Устаткування для виробництва водо-мазутних емульсій.

Устаткування для виробництва водо-мазутних емульсій.

Устаткування для виробництва водо-мазутних емульсій. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для виготовлення водо-мазутних емульсій

Завдяки кавітаційному впливу мазут перетворюється на гомогенну суспензію, в якій повністю перемішані легкі і важкі (бітумні) фракції, що знаходилися в ньому, а також вода і тверді частинки.

Це покращує роботу форсунок пальника: насадки менше закоксовуються, факел стає однорідним і не пульсує, зменшується кількість сажі. Форсунки стабільно функціонують при зниженні навантаження. Зводиться до мінімуму негативний вплив води, що є у мазуті.

Якщо при спалюванні замінити мазут на водо-мазутну емульсію з вмістом води до 10%, то вдається заощадити близько 5% мазуту без погіршення технологічних характеристик котлів.

Є можливість заміни дорогих сортів мазуту на низькосортні; при їх використанні у складі водо-мазутних емульсій зберігаються всі основні фізико-механічні властивості палива (теплота згоряння, в'язкість та ін.).

Заміна мазуту на якісну водо-мазутну емульсію (ВМЕ) при спалюванні в котлах малої потужності (до 1,5 м3/год) дозволяє: підвищити ККД теплового казана на 3-5%; знизити викид забруднюючих речовин в атмосферу (CO та сажі в 2 рази; NOx на 25-50%; SO2 на 30-70%); у 1,5-2 рази зменшити сажеутворення на поверхнях теплообмінника у котлі; знизити високотемпературне підігрів палива перед спалюванням; зменшити питому витрату палива щонайменше ніж 3-6%; усунути скидання підтоварних вод за рахунок введення їх у ВМЕ.

PULSOIL-СТ монтується безпосередньо в лінію подачі мазуту до форсунок, але може застосовуватися і при заповненні ємностей для довгострокового зберігання. Структура суспензії зберігається понад півроку і дозволяє запобігти слоінню в ємностях, значно зменшити кількість опадів, а вода, що міститься в мазуті, рівномірно розподіляється по всьому об'єму. Такий мазут менш в'язаний, що значно полегшує його транспортування трубопроводами.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Вид
для виробництва промислової хімії
Тип
лінія обладнання
Призначення
інше
Показати всі