Устаткування для гомогенізації і пастеризації молока.

Устаткування для гомогенізації і пастеризації молока.

Устаткування для гомогенізації і пастеризації молока. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для гомогенізації і пастеризації молока, а також відновлення сухого молока.

Збільшується стійкість обробленого незбираного молока при зберіганні в 3...7 разів (без упаковки), знижується температура пастеризації молока з 75...85°С до 60...65°С, а стерилізації з 150°С до 80...90°С без зміни його показників харчової цінності, водночас із пастеризацією молока відбуваються процеси гомогенізації.

При відновленні сухого незбираного молока повністю виключаються його втрати, значно підвищується якість відновленого молока, одночасно з відновленням проводиться його пастеризація та гомогенізація. У процесі гомогенізації досягається рівномірний розподіл жиру, однорідність продукту та його підвищена в'язкість. Продукт набуває стійкості до відстоювання вершків та розвитку процесів окислення.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами. У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах.

Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів.

Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
для пастеризації
Вид
лінія виробництва
Матеріал
нержавіюча сталь