Устаткування для Інтенсифікації технології отримання етанолу.

Устаткування для Інтенсифікації технології отримання етанолу.

Устаткування для Інтенсифікації технології отримання етанолу. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Устаткування для інтенсифікації технології отримання етанолу.

На початковій стадії обробки зерна в процесі приготування замісу з використанням кавітаційного реактора відбувається значна зміна різних сухих речовин з одночасним накопиченням низькомолекулярних форм вуглеводів, що зброджуються і незброджуються, декстринів різної молекулярної маси, амінного азоту. Застосування кавітаційної обробки забезпечує глибоку деструкцію сировини, що сприяє більш легкому їх розчиненню при подальшій тепловій та ферментативній обробці.

Використання кавітаційного реактора дозволяє переробляти помели з різним гранулометричним складом частинок зерна жита та отримувати середовища з високим вмістом розчинних сухих речовин без погіршення реологічних показників.

Вміст високомолекулярних декстринів і редукуючих речовин збільшується вдвічі, розчинного білка втричі більше, ніж у замісі традиційними методами. Скорочується вихід барди на 50% та забезпечується повторне використання фільтрату барди у технологічному процесі на різних його стадіях.

При роботі за новою технологією можливе використання м'якшого режиму обробки, що призвело до зменшення теплоенерговитрат на 25-30%. Ступінь гідролізу концентрованого осахаренного сусла за пропонованою технологією становить 95 - 97%.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів. Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами. У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах.

Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
лінія обладнання
Призначення
інше
Матеріал
інше