Устаткування для Інтенсифікація вирощування товарних хлібопекарських дріжджів.

Устаткування для Інтенсифікація вирощування товарних хлібопекарських дріжджів.

Устаткування для Інтенсифікація вирощування товарних хлібопекарських дріжджів. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Інтенсифікація вирощування товарних хлібопекарських дріжджів.

Збільшення питомої швидкості зростання дріжджів та накопичення біомаси із застосуванням у технологічному процесі кавітаційного реактора пояснюється тим, що збільшується різниця в осмотичному тиску зовні та всередині клітини і, як наслідок, покращується засвоєння клітиною поживних речовин. Поліпшення процесів масообміну та масопереносу у дріжджовій суспензії підвищує відтік метаболітів з клітини, а отже сприяє розмноженню дріжджів.

Нанопроцеси, які у кавітаторі, руйнують конгломерати дріжджів з вибудовуванням в окремі ланцюжка і навіть із появою одиночних клітин. Це сприяє збільшенню сумарної поверхні дріжджових клітин, що знаходяться в одиниці об'єму, що покращує поглинання кисню та поживних речовин.

Удосконалення технологічного процесу вирощування товарних хлібопекарських дріжджів із застосуванням методу кавітаційної обробки дозволяє збільшити питому швидкість зростання та продуктивність накопичення біомаси на 25 – 35%.

У зв'язку з цим на цю величину скорочується тривалість процесу. Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами.

У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах. Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів. Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
лінія обладнання
Призначення
інше
Матеріал
інше