Устаткування для Виробництва соків, пюре, однорідної консистенції з м'якоттю.

Устаткування для Виробництва соків, пюре, однорідної консистенції з м'якоттю.

Устаткування для Виробництва соків, пюре, однорідної консистенції з м'якоттю. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Устаткування для виробництва соків, пюре, однорідної консистенції з м'якоттю.

При виробництві натуральних соків одне з основних завдань полягає в тому, щоб стабілізувати м'якуш у зваженому стані. З огляду на це основною операцією у виробництві соків з м'якоттю є тонке диспергування до розмірів частинок не більше 50 мкм.

За рахунок зменшення розмірів часток м'якоті до (10-50) мкм збільшується стабільність тонкої дисперсії, знижується масова частка м'якоті, за рахунок переходу нерозчинного протопектину у водорозчинний пектин, збільшується в'язкість соку від 6,8 до 12,2 сП, значно зменшується споживання енергії. Інші показники – масова частка сухих розчинних речовин і кислот, що титруються, залишаються практично без змін.

Таким чином, використання кавітаційної обробки як гомогенізатор забезпечує отримання гомогенного, стабільного продукту, який практично не розшаровується при зберіганні; частинки м'якоті мають дрібнодисперсну структуру, що зумовлює високі смакові якості.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів. Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами.

У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах. Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор.

Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
другое
Назначение
другое, ягоды, овощи, зерновые культуры