Устаткування для Освітлення вина тонко диспергує суспензією бентоніту.

Устаткування для Освітлення вина тонко диспергує суспензією бентоніту.

Устаткування для Освітлення вина тонко диспергує суспензією бентоніту. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для освітлення вина тонко диспергованої суспензією бентоніту.

Завдяки силам взаємодії між зарядами частинки бентоніту адсорбують домішки та беруть в облогу частинки різних колоїдів вина з протилежним електричним зарядом. Внаслідок адсорбції та осадження частки утворюють великі агрегати, які осідають у масі вина, при цьому відбувається освітлення, і вміст різних екстрактивних нестабільних речовин зменшується.

На відміну від білкових речовин, що освітлюють, що діють в асоціації з таніном, мінеральні речовини (бентоніт) утворюють колоїдні або зважені частинки (каолін), які завдяки наявності негативних електричних зарядів осаджують протилежно заряджені частинки. Кавітаційна технологія забезпечує диспергування бентоніту до розмірів частинок (0,1-2,0) мкм, зменшення його витрат при обробці виноматеріалів до 10 разів; збільшення продуктивності освітлення (до 5-8 разів) з покращенням якості кінцевого продукту.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами. У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах.

Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів.

Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
другое
Назначение
другое, ягоды