Устаткування для Переробки відходів виноробства (шкірки і кісточок винограду).

Устаткування для Переробки відходів виноробства (шкірки і кісточок винограду).

Устаткування для Переробки відходів виноробства (шкірки і кісточок винограду). від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для переробки відходів виноробства (шкірки та кісточок винограду).

Переробка відходів дозволяє отримати цінні продукти, необхідні для низки галузей народного господарства: етиловий спирт, винна кислота, виноградна олія, поліфенольні концентрати, слабоалкогольні та безалкогольні напої та інші продукти харчового, косметичного та фармацевтичного призначення.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів.

Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7. Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами. У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах.

Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
другое
Назначение
другое, ягоды, зерновые культуры, зерна