Устаткування для інтенсифікації пивоваріння.

Устаткування для інтенсифікації пивоваріння.

Устаткування для інтенсифікації пивоваріння. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Застосування магнітно-імпульсного кавітаційного реактора ROTON у пивоварному виробництві.

Обробка заторів в реакторі підвищує ефективність виробництва пива за рахунок більшого вилучення екстрактивних речовин солоду, економії сировини, також покращує якість пивного сусла, позитивно впливає на процес бродіння та якість готового напою.

Обладнання для інтенсифікації вилучення екстративних речовин у солоді.

Обробка заторів в реакторі протягом 5 хвилин є достатньою для оцукрювання затору і накопичення необхідної кількості сухих речовин, що призводить до більш повного розщеплення білка, знижує екстракцію поліфенолів. Тривалість зброджування скорочується до 4 діб.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами. У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах.

Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів.

Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Види пива
пастеризоване, непастеризоване, фільтроване, нефільтроване