Устаткування для інтенсифікації виробництва коньячної продукції.

Устаткування для інтенсифікації виробництва коньячної продукції.

Устаткування для інтенсифікації виробництва коньячної продукції. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для Спиртового екстрагування натурального дубового екстракту для виробництва коньячної продукції.

Кавітаційна обробка спеціально підготовлених дубових трісок для виробництва коньяку дозволяє прискорити в десятки разів ступінь та глибину екстракції компонентів деревини дуба у коньячний спирт. Усе це зрештою призводить до отримання продукції з поліпшеними органолептичними якостями у стислі терміни.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів. Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7.

Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості. Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами.

У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах. Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор.

Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
другое
Назначение
другое