Устаткування для екстракції крилевого масла.

Устаткування для екстракції крилевого масла.

Устаткування для екстракції крилевого масла. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 20 396 400,45 ₴
Під замовлення, 90 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Обладнання для Екстракції етиловим спиртом крилової олії з крилового борошна.

Одним із прикладів розв'язання задачі дуже складної екстракції є екстракція крилової олії. Крильова олія - дуже цінна і дорога харчова добавка, вона на порядок ефективніша за риб'ячий жир. Діючими корисними речовинами крилової олії є Омега-3 жирні кислоти, фосфоліпіди та найсильніший природний антиоксидант – астаксантин. Всі ці три типи речовин мають різну розчинність у полярних та неполярних розчинниках. Традиційне екстрагування проводиться мінімум двома різними розчинниками у два етапи, причому один із цих розчинників – обов'язково нехарчовий. Тому всі зразки крилової олії, присутні на ринку, не можуть бути сертифіковані як продукт «органік».

Наша компанія, використовуючи унікальний кавітаційний реактор ROTON, розробила та випробувала технологію проточної кавітаційної екстракції крилової олії харчовим етиловим спиртом. При цьому в одній стадії вдалося одночасно отримати жири, фосфоліпіди та астаксантин. Усі параметри екстракту відповідають ринковим нормам для крилової олії.

Магнітоімпульсні кавітаційні реактори ROTON є результатом останніх досягнень нашої компанії в галузі кавітаційної обробки рідин у різних комбінаціях, а також сумішей рідин з твердими продуктами.

У реакторах ROTON кавітація створюється магнітно-імпульсним гідродинамічним методом безпосередньо в потоці, що дозволяє ефективно обробляти будь-які рідини в промислових обсягах. Кавітаційна хмара утримується магнітним полем саме в тій області реактора, в якій відбувається обробка, і негайно впливає на сировину, що проходить через кавітатор. Це забезпечує високу ефективність, надійність та довговічність наших реакторів.

Промислові кавітаційні реактори ROTON характеризуються простотою в обслуговуванні та експлуатації, надійністю та довговічністю, високою ефективністю кавітаційної обробки продуктів. Реактори ROTON спроектовані для безперервної роботи в промислових умовах – у режимі 24/7. Проточна частина реакторів (кавітаційна камера) виконана із спеціальної нержавіючої сталі, що дозволяє використовувати їх у харчовій, фармацевтичній та хімічній промисловості.

Характеристики

Виробник
CTS
Країна виробництва
Україна
Тип
другое
Назначение
кофе, другое