Автоматизована лінія для домобудівництва ДСК SUMAB CUBY, Швеція

Автоматизована лінія для домобудівництва ДСК SUMAB CUBY, Швеція від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 030 120,09 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Офіційний представник виробника-шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" (SUMAB) Швеція, пропонує високоякісне обладнання для виробництва - Бетонні заводи, Автоматичні лінії для виробництва тротуарної плитки, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових плит, стовпів, бетонних труб і т.д. ., Дробарки, Асфальтні заводи, пінобетонне обладнання, системи перевантаження цементу за мінімальними цінами та зручними умовами поставки.

Автоматизовані лінії для виробництва ЗБВ компонентів житлового будівництва.

Дозволяють знизити кінцеві витрати до 40%.

Спеціальне обладнання та технології для переробки в будівельні компоненти та вироби, відходів електростанцій та іншого матеріалу. Патентована розробка.

Дозволяє суттєво знизити витрати на виробництво виробів із бетону.

РЕВОЛЮЦІЯ У БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, Scandinavian & UK Machines АВ, Швеція.

МІСТА, ПОБУДОВАНІ ЗА ДНІ, А НЕ РОКИ

ХТО МИ Є

Ми змінюємо 200-річний процес будівництва.

Ми будуємо найкращі будинки для людей, які живуть, працюють і розважаються в них, змінюючи процеси для тих, хто їх будує. SUMAB Cuby робить це, розробляючи та експлуатуючи пересувні фабрики «під ключ» (TTFaaS), які виробляють компоненти, що легко збираються, які можуть бути з'єднані разом для створення конструкції, що дозволяє створювати найефективніші, точніші, відтворювані динамічні та стійкі системи у світі для будівельної. галузі.

Коротше кажучи, ми можемо подвоїти прибуток вашої компанії.

Будучи найбільшою галуззю у світі (очікується, що до 2025 року вона досягне 16,6 трлн доларів США),

На будівництво припадає 13% світового економічного виробництва, але за останні 20 років у ньому спостерігалося незначне збільшення продуктивності лише на 1,0% на рік. Іншими словами, ця галузь не змінилася за 200 років, і сьогоднішні гравці галузі в середньому мають рентабельність по EBITDA всього 5%, незважаючи на ризик, який він узяв на себе.

Що сьогодні не так?

  • безпрецедентний брак кваліфікованої робочої сили
  • непередбачені витрати та затримки
  • відсутність прозорості та контролю над матеріалами та методами.
  • неефективна координація між сторонами
  • кінцеві продукти, які не викликають особливого інтересу у споживачів (блідий дизайн та якість)
  • на будівлі та споруди припадає 39% загальних глобальних викидів

Переваги SUMAB CUBY

SUMAB Cuby створює комплексну платформу для об'єднання та оптимізації всього процесу будівництва/розробки за допомогою готових до експлуатації пересувних заводів, які використовують методи ощадливого виробництва поряд із будівельним майданчиком.

Методологія будівництва Cuby усуває можливість людської помилки, скорочує терміни проекту та усуває припущення з вартості будівництва без погіршення естетики дизайну – і все це при використанні локального підходу.

Завдяки своїй розподіленій мережі невеликих заводів, розташованих у будь-якому районі міста, Cuby розраховує знизити вартість будівництва більш ніж на 40%, скоротити час реалізації проекту на 50% та зменшити вплив будівель на навколишнє середовище на 90%, одночасно покращуючи передбачуваність проекту та якість будівництва, що робить його безпрограшним як для забудовників, так і для будівельних компаній та кінцевих користувачів.

Що ви отримуєте з нашою технологією:

Витрати на ручну працю – до 10-кратного зниження

Вартість будівництва – Зниження до 40%

Зменшення на 90% будівельних відходів

Швидкість роботи до 100% швидше

Логістичні витрати – майже нуль

Гарантія якості – до 70% підвищення стійкої якості робіт

ТРАНСПОРТОВАНІ ЗАВОДИ ПІД КЛЮЧ ЯК ПОСЛУГА

Використовуючи технічні ноу-хау колишніх інженерів автомобільної та авіаційної промисловості, Cuby застосовує передові технології на кожному етапі процесу будівництва. Замість того, щоб будувати гігантські заводи, підхід Cuby використовує більш практичний підхід, запускаючи капіталоефективні пересувні заводи «під ключ» на будівельному майданчику або поруч з ним, щоб усунути будь-які проблеми з логістикою при виробництві та складанні комплекту деталей, вироблених на заводі.

Системи Cuby, створені за допомогою TTFaaS, найкраще підходять для будівель малого та середнього масштабу. Вони складаються з компонентів, які збираються в структурну сітку, що особливо підходить для житлових приміщень, але можуть бути застосовані до будь-якого класу активів. З розмірами 3x8 м, простору всередині сітки можуть бути з'єднані або розділені у трьох вимірах залежно від конкретних потреб проекту. Ми розробили наскрізний цифровий виробничий процес, готовий до автоматизації автомобільного типу та серійного виробництва.

CUBY СЕРТИФІКОВАНИЙ ВИРОБНИК

Cuby встановлює тісні партнерські відносини з місцевими генеральними підрядниками або вертикально інтегрованими розробниками, запускаючи власні мобільні заводи "під ключ".

Варіант автоматизованного виробництва V2 TFaaS

Пересувний завод під ключ із напівсерійним роботизованим виробництвом; низький капітал, потреба у витратах з можливістю максимізувати продуктивність до 9 600 квадратних метрів на рік із собівартістю нижчою від сьогоднішніх традиційних будівельних процесів. Це виробництво засноване на сталі та бетоні.

TECHNOLOGY V2

Технологія V2 складається з 500 елементів заводського виготовлення, що повторюються, з яких збираються будівлі різних форм і розмірів. Відмінною особливістю даної технології є те, що будівля попередньо збирається з частин, що не є опалубкою, що знімається. Після попереднього складання плити та колони заливаються бетоном безпосередньо на будівельному майданчику, утворюючи монолітну бетонну будівлю. Нижче наведено основні елементи цієї технології.

Варіант автоматизованного виробництва V3 TFaaS

Пересувний завод під ключ із напівсерійним роботизованим виробництвом; Вищі вимоги до капітальних витрат з можливістю максимізувати продуктивність до 19 200 квадратних метрів на рік із собівартістю нижче, ніж сьогоднішні традиційні процеси будівництва. Це виробництво засноване на сталі та бетоні.

TECHNOLOGY V3

Технологія V3 складається з більш ніж 300 повторюваних та заводських елементів, з яких збираються будівлі різних форм та розмірів. Особливість технології V3 полягає в тому, що частини каркасу будівлі та стіни відливаються із залізобетону на мобільній установці CUBY V3 у контрольованих умовах. Після збирання на місці всі залізобетонні деталі зв'язуються разом, а шви заповнюються бетоном, щоб сформувати міцну армовану робочу силу всього проекту.

НАШ ЗАВОД - НАШ ПРОДУКТ

Наші пересувні заводи "під ключ" - це продукт; 50% наших машин є власністю. Технологія V3 складається з 300 повторюваних та заводських елементів, з яких збираються будівлі різних форм та розмірів.

Компанія проводить консультації щодо даної технології та проводить за технічним завданням необхідні розрахунки.

Для отримання детальної інформації звертайтесь на нашу пошту або за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
США
Призначення
інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, теплоблоки, термоблоки, фундаментні блоки, шлакоблоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
напівавтоматичний
Показати всі