Столи для збірно-монолітних плит перекриття

Столи для збірно-монолітних плит перекриття від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 2 187 949,94 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Наша компанія спеціалізується на виробництві столів для виробництва збірних плит.

Попередні плити бувають кількох видів:

Попередні плити, армовані короткими прольотами, зазвичай використовуються як незнімна опалубка між балками мостів, при будівництві віадуків.

Плити попередньо напружені попередньо напружені із середніми прольотами, що частіше зустрічаються в житловому або промисловому будівництві, у поєднанні з полегшуючими та ізолюючими елементами.

Ці стаціонарні столи спеціально розроблені та виготовлені для виготовлення напоїть для настилу мостів.

Вони можуть бути виготовлені будь-якого розміру, необхідного клієнту, як правило, з малою шириною та великою довжиною, та готові виробляти плити необхідної товщини.

Шасі виготовлено з конструкційних балок та профілів з катаної сталі, що гарантує максимальну жорсткість. Сталева пластина, яка контактуватиме з бетоном, має товщину 8 мм. У столі встановлені сайлент-блоки з неопреном для поглинання вібрацій, мінімізуючи їх передачу на заводські фундаменти.

За потреби ми можемо запропонувати додаткову пневматичну або електричну вібраційну систему для кращого ущільнення бетону. Цей тип столу може мати систему нагрівання з ребристими трубками і брезентовими кришками для прискорення сушіння.

Ці столи включають 2 поздовжні смуги опалубки висотою на вимогу замовника. Бічні смуги кріпляться до столу за допомогою петель, а також фіксуються та послаблюються розтяжками dywidag. Можливе також постачання регульованих по висоті стрічок.

Ці лінії опалубки можуть бути зібрані у вигляді модулів меншої довжини, щоб їх можна було відкривати/закривати двома операторами без використання крана.

Столи будуть побудовані з висотою відповідно до потреб клієнта.

Для економії часу встановлення замовник може підготувати свердління та попередню установку фундаментних плит (що надаються та додаються заздалегідь) відповідно до докладних креслень та інструкцій.

Ми також можемо постачати всі види напівплитних опалубних систем, спеціально адаптованих для настилів мостів. З переривчастими з'єднаннями та Г-подібними кінцями для поперечного розташування плит, що дозволяє заощадити на опалубці на майданчику мосту, уникнути високих ризиків та дорогих робіт на висоті.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.