Карусельна лінія для виробництва ЗБВ

Карусельна лінія для виробництва ЗБВ від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 079 280,09 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Карусельна лінія для вібропресування ЗБВ

Це повністю автоматизована, високопродуктивна система циркуляції піддонів, що дозволяє виробляти пустотні колони із сухої суміші.

  Вся система складається з 6 постів, кожен з яких виконує своє конкретне завдання щодо виконання виробничого процесу:

Пост 1: Очищення / нанесення розпалубного засобу / армування

Як тільки піддон потрапляє на цей пост, його очищають та наносять розділовий склад. Ставиться необхідна арматура та поперечна опалубка. Тепер піддон готовий до переміщення на Пост 2.

Пост 2: Очікування / Підготовка до заливання

Піддони, що надходять до цієї зони, очікують надходження на пост заливання бетону.

Пост 3: Заливка бетону та вібрація

Даний пост має 2 станції: вібраційна та заливальна.

Подача бетону здійснюється з автоматичного бетоноздавача, який рухається безпосередньо від найближчого БСУ. На кожній стації заливки є один кюбель бетону заливки ємністю 2 м3.

Піддони, що входять до цієї зони, спочатку комплектуються гідравлічним опусканням поздовжніх бортів та задньої опалубки. Задня опалубка гідравлічно позиціонується на необхідну довжину виробу.

Поздовжні борти мають неопренову фаску зниження рівня шуму.

Потім заливають тонкий шар бетону та вібрують на пості для вібрації, розташованим під піддоном.

Після цього вставляється сердечник і завершується заповнення піддони при вібрації від внутрішньої вібраційної системи сердечника, так і від нижньої вібраційної платформи. Належне заповнення форми передбачає, що будь-яке захоплене повітря видалено та забезпечено гарний розподіл інертних матеріалів. Кюбель для подачі бетону має фінішну віброрейку для вирівнювання верхньої поверхні. Після цього ядро виймається, а задня опалубка та поздовжні борти гідравлічно піднімаються. Після цього форма автоматично переміщається пост 4.

Пост 4: Передача

Після того, як піддон залишає пост заливки бетону, він переміщається в зону затвердіння карусельною лінії, а потім піднімається мостовим краном і передається в зону затвердіння бетону.

Пост 5: Затвердіння бетону

Як тільки залитий елемент потрапляє на цей пост і перебуває там протягом 80 хвилин, піддон знімається з виробничої лінії та перевозиться до зони зберігання.

Пост 6: Видалення збірних елементів

Приблизно через 500 хвилин після заповнення піддонів та вібрації відлиті вироби виймаються з них без ризику утворення тріщин або поломки. Зняття може здійснюватися за допомогою козлового крана або будь-якого іншого безпечного підйомного пристрою, при якому відлиті вироби переміщуються на візок-платформу.

Після цього порожні піддони переміщуються на пост 1.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.