Бортова оснастка для мостових балок.

Бортова оснастка для мостових балок. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 1 223 784,03 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Бортова оснастка для мостових балок.

Мостові балки використовують у будівництві інфраструктурних проектів.

  Ми маємо великий досвід у реалізації інфраструктурних проектів по всьому світу, серед яких слід відзначити проекти з будівництва мостів, автомагістралей чи віадуків.

Див. наступний приклад: МОБІЛЬНИЙ ЗАВОД ДЛЯ ДОРОГ І МОСТІВ

Особливу роль відіграє наша висока здатність адаптувати наші послуги та обладнання до будівельних та інженерних потреб кожного клієнта.

Форма для виготовлення мостових балок складається з основи (універсальний стенд, існуюча бетонна плита або інша основа) та двох двотаврових бортових оснасток із системою швидкої фіксації з різними положеннями для регулювання розміру балки, яку потрібно зробити.

Універсальний стенд є основою, на якій можна відливати різні збірні елементи за допомогою форм, розташованих уздовж стенду.

Конструкція стенду кріпиться підготовленої поверхні, а бортова оснастка розміщується зверху за допомогою регульованої системи, що дозволяє регулювати ширину стенда за допомогою однієї опорної плити.

Дана бічна оснастка має механічну або гідравлічну систему відкривання/закривання і підготовлена для розміщення на опорній конструкції та кріплення до нижньої опорної плити за допомогою системи швидкого замикання з різними положеннями для регулювання розміру. Форма також має систему швидкого закриття зверху, що гарантує максимальну жорсткість.

Дане бортоснащення має модульне регулювання висоти для виготовлення виробів різної висоти. Довжину виробів можна варіювати, розміщуючи стопери.

Систему можна збільшити за рахунок подовження конструкції, опорних плит і модульних бічних форм для виробництва різних армованих або попередньо напружених елементів.

Дане бортоснащення також має пневматичну вібраційну систему, що сприяє ущільненню бетону. Пневматична вібраційна система складатиметься з вібраторів незалежної дії з контуром труб та комплектуючих, а також колектора для підключення до компресора клієнта.

Ми також пропонуємо систему обігріву, що підвищує продуктивність за рахунок скорочення часу затвердіння бетону. Ця система складається з ребристих труб, розміщених з обох боків форми.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ:

СИСТЕМА ПОПЕРЕДНЬО НАПРУЖЕНА, ЩО ПОСТАЄ З АНКЕРНИХ УПОРІВ

КОТУШКИ ДЛЯ КАБЕЛЬНИХ КАНАТІВ

ЖИРАФ – АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЗАЛИВКИ БЕТОНУ

БАДДЯ ДЛЯ ЗАЛИВКИ БЕТОНУ

Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо характеристик даного обладнання, звертайтеся до нас у будь-який момент.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, паркани, облицювальні камені, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.