Мобільний завод для виробництва ЗБВ для мостів та доріг.

Мобільний завод для виробництва ЗБВ для мостів та доріг. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 079 280,09 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Мобільний завод для виробництва ЗБВ для мостів та доріг.

У 2022 році встановлено мобільний мегазавод у Румунії для виробництва ЗБВ у будівництві доріг та мостів.

Для реалізації цього проекту наша компанія поставила наступне обладнання для виробництва залізобетонних виробів безпосередньо на місці виробництва будівельних робіт:

4 гідравлічні опалубки для мостових балок, кожна довжиною 125 метрів, регульованою висотою від 1 до 2,4 метра і загальним зусиллям попередньої напруги до 1 500 т.

2 стаціонарні самонесучі столи розміром 2,4 х 30 метрів і з зусиллям попередньої напруги до 200 т. для виробництва армованих плит.

2 поворотні столи розміром 2,5 х 48 метрів для створення звукоізолюючих стін. Столи включають верхній відкидний борт для легкого зняття панелей.

8 механічних форм для виготовлення парапетів. Довжина кожної форми становить 12,5 метра, а конструкція парапету відповідає румунським правилам безпеки дорожнього руху.

8 механічних форм для виготовлення діафрагм із регульованою висотою від 600 мм до 2200 мм.

1 машина для виробництва коробчастих водопропускних труб "MT20", яку Moldtech випускає вже понад 10 років. Ця машина для сухого заливання дозволяє виготовляти 10 виробів за одну зміну завдяки системі вібропресування.

2 автомобілі для перевезення та роздачі бетону "Жираф" місткістю 4 м3, звідки можна заливати бетон безпосередньо в різні форми, включаючи форму для балок заввишки 2,2 метри.

Незважаючи на погодні умови, пов'язані з румунською зимою, було вирішено, що обладнання буде розміщено на свіжому повітрі. Таким чином, усі форми мали бути підготовлені до цього. Moldtech розробила спеціальну контейнерну котельну систему, конструкція якої включає 2 водонагрівачі потужністю 800 кВт на годину. Дана система опалення здатна подавати гарячу воду у формах, обладнаних замкнутим контуром реберних труб для гарячої води.

Нарешті, у постачання також входили інші аксесуари, такі як домкрати для натягу арматурних канатів, машина для прокладання арматурних канатів і т.д.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, облицювальні камені, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.