Форми 3D для модульних кімнат багатоповерхового будівництва PPVC

Форми 3D для модульних кімнат багатоповерхового будівництва PPVC

Форми 3D для модульних кімнат багатоповерхового будівництва PPVC від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 079 280,09 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

В даний час наша компанія є одним із провідних виробників 3D-форм для модульного будівництва. У рамках цієї категорії все більшої популярності набуває так званий PPVC (об'ємно-модульне житлове будівництво), оскільки він дозволяє «більше робити на заводі і менше на будмайданчику».

Наш проект за 2022 рік допоможе Вам побачити всі зручності та вигоду нашої пропозиції - Клієнт, компанія Integrated Precast Solutions (IPS), дочірня компанія відомого підрядника Teambuild, є одним з перших та найбільш передових гравців у світі в галузі будівництва з PPVC. IPS має великий досвід реалізації проектів як державного, так і приватного багатоповерхового житла і отримала численні нагороди від будівельної влади Сінгапуру.

Для цього конкретного житлового проекту потрібно понад 45 типів 3D-модулів PPVC. Виходячи з цього наші фахівці спочатку розділили вироби на різні групи на основі подібності розмірів і форм.

Таким чином, весь проект міг бути виконаний з використанням лише 5 різних типів форм, оскільки кожен тип мав гнучкість виготовлення 9 різних литих елементів.

Аналогічним чином деякі форми були спроектовані з модульним поздовжнім регулюванням для адаптації до різних типів модулів, а також з подвійним сердечником, що дозволяло виготовляти два приміщення з однієї деталі.

Розміри відлитого елемента доходять до 10 метрів у довжину та 3,5 метра завширшки, досягаючи питомої ваги майже 37 тонн.

Разом з гідравлічною системою усадки, що дозволяє розформовувати за лічені хвилини, і системою нагрівання, що скорочує час затвердіння, ці форми дозволяють відливати до 2 PPVC модулів за 24 години.

Ці прес-форми спроектовані так, щоб бути гнучкими не тільки для одного проекту, але і для майбутніх проектів, дозволяючи надалі адаптуватися до інших розмірів, набуваючи додаткових сталевих деталей, але повторно використовуючи більше 60% прес-форми, особливо найдорожчі частини, такі як головна гідравлічна система. системи.

Переваги використання PPVC відповідно до досліджень показують зниження трудовитрат зі збільшенням продуктивності майже на 40%, а також скорочення загального часу виконання проекту до 30%. Цей метод також сприяє зниженню забруднення, шуму та відходів при одночасному підвищенні безпеки на будівельному майданчику.

Ми можемо надати повний набір технологічних рішень для модульного будівництва, від форм PPVC та гнучких форм для 3D збірних санвузлів (PBU), до регульованих на 180 º токарних верстатів та автоматичних ліній обробки для елементів PPVC та PBU.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.