Обладнання для виробництва ЗБВ універсальне.

Обладнання для виробництва ЗБВ універсальне. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 4 375 899,89 ₴/компл.
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Новий завод ЗБВ із використанням обладнання для розвитку проектів інфраструктурного будівництва.

Універсальний стенд є основою, на якій можна відливати різні збірні елементи за допомогою форм і бортоснасток, розташованих уздовж стенду. Два встановлені стенди мають довжину 125 метрів з регульованою шириною до 1200 мм.

Корисна ширина приблизно 1000 мм, враховуючи, що бортове оснащення розташоване по обидва боки універсального стенду.

Оснащення кріпиться до опорної плити і фіксується за допомогою системи швидкого замикання, регулюючи при цьому ширину майбутнього виробу.

Регулювання ширини балки, що виготовляється, виконується шляхом переміщення бортів по стенду до отримання потрібної ширини.

Товщина пластини 8 мм.

Дві одиниці – система анкерних упорів із максимальним тяговим зусиллям 1400 тонн кожна. Для даної системи попередньої напруги необхідно проведення загальнобудівельних робіт: влаштування котловану з бетонним фундаментом, проект який виконаний на вимогу клієнта. Ці системи попередньої напруги складаються з пасивного анкерного упору та активного анкерного упору з набором циліндрів, що послаблюють. Служить запобіжним пристроєм для ослаблення натягу кабельних канатів для їх безпечного маніпулювання після того, як бетонний виріб затвердів.

Обладнання для натягу та зняття натягу. Процес натягу кабельних канатів здійснюється за допомогою машини, яка називається натяжним домкратом або натяжним пресом. Процес ослаблення натягу кабельних канатів здійснюється за допомогою гідравлічного блоку, який дозволяє приводити в дію циліндри зняття напруги для ослаблення арматурних переднапружених канатів після завершення витримки готового ЗБВ, забезпечуючи повну безпеку процесу.

Машини для прокладання арматурних канатів.

3 комплекти модульної опалубки для двотаврових (мостових) балок максимальної довжини 40 метрів, максимальної висоти 2,1 метра. Кожен комплект оснащений системою пневматичної вібрації та системою обігріву. Дані бортові оснастки мають ручне відкривання/закривання та підготовлені для розміщення на опорних конструкціях універсального стенду.

Форма має верхню систему швидкого замикання для забезпечення максимальної жорсткості.

Модульна опалубка для виробництва двотаврів довжиною 25 метрів. Максимальна висота – 1,6 метра.

Модульна опалубка для прямокутних балок довжиною 6 метрів.

Баддя для заливання місткістю 3 м3.

Ця машина призначена для транспортування та заливання бетону. Дана цебра для заливання бетону може маніпулюватися мостовим краном або навантажувачем вилки.

Має власне живлення від акумуляторів та гідравлічне відкривання розвантажувального люка з дистанційним керуванням.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, паркани, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, теплоблоки, термоблоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.