Бортоснастка для кроквяних двосхилих балок.

Бортоснастка для кроквяних двосхилих балок. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 2 039 640,05 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Бортоснастка для кроквяних двосхилих балок.

Призначена для будівництва промислових будівель, складів, сільськогосподарських та тваринницьких приміщень та інших будівель.

Бортоснастка для кроквяних двосхилих балок є формувальним елементом, призначеним для виготовлення таких типів балок на універсальному стенді таким чином, що її форма визначає переріз балки, яку необхідно виготовити.

Кроквяні двосхилі балки або ферми використовуються, зокрема, при будівництві промислових будівель, складів або сільськогосподарських та тваринницьких ферм.

Попередньо напружені двосхилі балки можуть бути виготовлені різної довжини та висоти. Дана варіація висоти і довжини попередньо напружених двосхилих балок може бути досягнута з тим самим набором бортового оснащення, при цьому зберігаючи той же нахил у верхній частині.

Для цього поздовжні борти балки можна модулювати таким чином, що центральні модулі видаляються або додаються між двома кінцями. Зазначені модулі збираються за допомогою болтових і гайкових з'єднань і сконструйовані таким чином, щоб забезпечити найкращу цілісність і герметичність форми, зводячи до мінімуму можливі сліди на попередньо напруженій двосхилий балці.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.