Самонесуча форма для переднапружених балок H-форми

Самонесуча форма для переднапружених балок H-форми від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 815 856,02 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Самонесуча форма для переднапружених балок H- форми

В основному застосовується як сполучний елемент для колон або ринви.

Форма для балки або ферми H являє собою спеціальну форму, що складається з днища, бортового оснащення і верхньої оснасткою з опорною рамою.

Для виробництва попередньо напружених балок або ферм типу H в нижню частину форми вбудовується реакційна колона з активними і пасивними анкерними упорами, де розташовані циліндри для зняття напруги. Дана система дозволяє послабити напружені арматурні канати після того, як бетон набере необхідну міцність.

Щоб досягти найкращого результату при обробці готового елемента, форма обладнується системою зовнішніх пневматичних або електричних вібраторів.

Бортова оснастка і форма для прецизійної виливки «Н» – образних балок є елементами формування таких балок на універсальному стенді отже їх форма визначає перетин балки, що потрібно виготовити.

Попередньо напружені мостові балки мають дві основні функції: опори плит і дощові стоки.

Використання даного конструктиву характеризується малою вагою та самонесучою здатністю клинчастих плит, що в результаті дозволяє отримувати дуже легкі покрівлі. При комбінованому використанні довгих прогонів та опорних балок можливе зведення покрівлі над великими відкритими просторами.

Тому вся бортова оснастка для стендів, що розробляється компанією Moldtech, є однією з найуніверсальніших і багатофункціональних систем на ринку.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.