Форми для 3D об'ємно-модульної житлової будівлі

Форми для 3D об'ємно-модульної житлової будівлі від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 13 127 699,66 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Форми для 3D об'ємно-модульної житлової будівлі

Призначені для модульних житлових одиниць.

Об'ємні модулі, що складаються з 4 стін зі підлогою або стелею, з внутрішніми перегородками або без них та з інтеграцією всіх типів мереж для будівництва житлових або громадських будівель. Форма включає гідравлічну систему, яка допомагає при початковому вилученні збірної деталі. Дана система заснована на наборі гідравлічних циліндрів у основі форми, які штовхають бетонну деталь вгору. Зовнішні сторони знімаються за допомогою системи стрижнів та гайок Dywidag, що дозволяє легко відкривати та знімати зовнішню форму за допомогою крана за дуже короткий час.

Внутрішня форма виготовлена з мінімальною конусністю, що дозволяє витягувати її з форми. Форма дозволяє виготовляти блоки з чудовим зовнішнім та внутрішнім оздобленням, з такими елементами, як двері, вікна та інші металеві елементи, заздалегідь вбудовані у виріб.

Форма для кімнат 6000 * 3000 * 2800 мм.

На цій формі заливаються ВСІ 4 СТОРОНИ + верхня плита.

- Ширина: 3000 мм,

- Довжина: 6,0 m.

- Висота: від 2,8 m.

- Окреме днище на товщину стіни – 25 см.

- Окреме днище на товщину стіни – 10 см.

- 2  зовнішні 

- Магнітна опалубка L=6,5 m і L=3,5 m для відрізання спеціальних елементів (коли не            потрібно виготовляти виріб з балконом/коридором)

- система пневматичної вібрації

Дані форми оснащені гідравлічною системою для автоматичного відкривання зовнішніх стінок і усадки внутрішнього стрижня за лічені хвилини, що дозволяє витягувати виріб з модулів і повторно збирати їх у рекордно короткі терміни, що дозволяє виробляти один виріб на день без використання будь-яких прискорювачів для затвердіння. бетону, та до двох виробів при використанні системи опалення.

До складу систем входять такі елементи:

Зовнішні стінки форми із гідравлічним приводом.

Внутрішні 3D-стрижні, що гідравлічно складаються, з усадковими кутами і рухомими.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДЛЯ ОБИХ ФОРМ

На цій формі заливаються ВСІ 4 СТОРОНИ + верхня плита.

- Ширина: 3000 мм,

- Довжина: 6,0 m.

- Висота: від 2,8 m.

- Окреме  днище на товщину стіни – 25 см.

- Окреме  днище на товщину стіни – 10 см.

- 2 зовнішні 

- Магнітна опалубка L=6,5 m і L=3,5 m для відокремлення спеціальних елементів (коли не потрібна)

Дані форми оснащені гідравлічною системою для автоматичного відкривання зовнішніх стінок і усадки внутрішнього стрижня за лічені хвилини, що дозволяє витягувати виріб з модулів і повторно збирати їх у рекордно короткі терміни, що дозволяє виробляти один виріб на день без використання будь-яких прискорювачів для затвердіння. бетону, та до двох виробів при використанні системи опалення.

До складу систем входять такі елементи:

- Зовнішні стінки форми з гідравлічним приводом.

- Гідравлічно складені внутрішні 3D-стрижні з усадковими кутами і рухомими стінками.

ЗОВНІШНІ СТІНКИ ФОРМИ

Зовнішні стінки форми мають жорстку посилену конструкцію і ковзають по напрямних, відкриваючи та закриваючи форму у зборі, що приводиться в дію гідравлічними циліндрами. Ці зовнішні сторони форми також оснащені механічними системами блокування для надійного кріплення стінок один до одного, щоб забезпечити щільне складання форми та запобігти будь-яким протіканням.

Всі зовнішні сторони форми оснащені робочими майданчиками із захисними поручнями та сходами для доступу відповідно до вимог безпеки, затверджених клієнтом.

Зовнішні сторони форми можуть бути забезпечені додатковими деталями з болтовим кріпленням для виготовлення елементів спеціальної форми і зовнішніх елементів, таких як навіси або підвіконня.

Зовнішні сторони форми можуть бути підготовлені з необхідними болтовими формувачами поглиблень, такими як пази з прорізами для вертикальних сполучних елементів між поверхами (вертикальне з'єднання двох виробів). В ідеалі всі ці деталі мають бути прикріплені болтами до зовнішніх боків форми та витягуються разом із стінками форми. Товщина металевої пластини – 8 мм.

Дані деталі витягуватимуться з форми із зовнішньої бічної

стінки завдяки мінімальному конусу або видалятися вручну перед вилученням із форми у разі, якщо конусність не допускається.

ВНУТРІШНІЙ СТЕРЖЕНЬ

Цей внутрішній стрижень оснащений системою гідравлічних циліндрів, яка стискає стінки форми, залишаючи готовий виріб вільним для вилучення з форми. Таким чином, можна виробляти елементи з нульовою конусністю, з абсолютно прямими стінками, які легко знімати просто потягнувши вгору.

Даний внутрішній стрижень, а також зовнішні сторони форми забезпечуються доступом всередину через заплановані дверні або вікна.

Стрижень може бути виготовлено з пластин, щоб залишити шорстку поверхню на поверхнях виробів, необхідну, наприклад, для полегшення укладання плитки або омонолічування швів цементним розчинів.

Внутрішній стрижень, а також зовнішні сторони можуть бути побудовані з модулів/сегментів за довжиною та/або шириною, щоб пристосуватися до різних розмірів виробів, що виготовляються. Таким чином, форма може бути переналаштована для виробництва різних модулів у рамках одного проекту.

Ця опція має бути запроектована на початковій стадії проекту.

ГІДРАВЛИЧНИЙ БЛОК УПРАВЛІННЯ

Даний гідравлічний насосний агрегат дозволяє виконувати всі рухи, відкриття та закриття зовнішніх стінок та стиснення внутрішнього ядра автоматично з панелі керування.

Ця панель відповідає європейському законодавству щодо безпеки та має окремі кнопки для:

- екстрена зупинка

- запуск насоса 

У випадку, якщо форми обладнані системою нагрівання, панель управління агрегату також включатиме дисплей системи нагрівання та кнопки управління.

У комплект входить пневмовібраційна система, що складається з вібраторів VSP (приблизно 30

вібраторів на форму) незалежної дії та колектора для підключення до компресора клієнта.

Технічні особливості:

Частота: 13000 В/хв

Витрата повітря: 1800

Відцентрова сила: 5413 кг, 53,10 кН

Зовнішній ексцентриситет ротора: 6,75

СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ З КАЛОРИФЕРОМ

Для скорочення часу затвердіння бетону рекомендується обладнати форми системою обігріву. Це дозволяє проводити виливок виробу до двох разів протягом 24-годинного циклу

Для цього типу форм оптимальним варіантом є використання системи обігріву з електричними повітронагрівачами. Дані електричні нагрівачі будуть розміщені всередині внутрішнього стрижня, а брезентом буде покрита верхня частина форм та будь-який отвір для доступу.

Система також включає датчик та систему керування з дисплеєм та кнопками регулювання, які будуть встановлені на панелі гідроагрегату. Система керування залишає калорифери включеними доки не буде досягнуто запрограмованої температури.

ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СИСТЕМ 3D

КАНТУВАЧ 180º

Дані пристрої дозволяють повертати великі об'ємні елементи, на 180 º в їх кінцеве положення. Кантувачі мають 2 поворотні вали для виконання повороту на 180º за 2 кроки по 90º. Ця система може обробляти бетонні вироби вагою до 25 тонн і може регулюватися в широкому діапазоні розмірів. В той час, як одна опора кантувача повертає елемент на 90º, інший вал переміщається горизонтально, щоб пристосуватися до різних розмірів/висоти кожного виробу, потім активується інша опора для виконання останнього повороту на 90º. Ця система.

Автоматизована система обробки поверхонь об'ємних елементів. Пропонована система є орієнтовною і має бути доопрацьована спільно з виробничим відділом клієнта (особливо щодо частини АСУ ТП).

Основні характеристики системи:

Продуктивність: 8 виробів з готовим оздобленням.

Максимальний розмір виробу 8 м x 5 м.

Розміри піддону: 8,05 м х 4,55 м.

Лінія фінішної обробки має централізовану панель управління та програмне забезпечення, яке дозволяє керувати та контролювати весь процес.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.