Модульна форма безвібраційної виливки об'ємних виробів ЗБВ.

Модульна форма безвібраційної виливки об'ємних виробів ЗБВ. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 875 179,98 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Модульна форма безвібраційної виливки об'ємних виробів ЗБВ.

Призначені для виробництва збірних залізобетонних коробчастих виробів, об'ємних форм таких як водовідведення та великогабаритні лоткові елементи.

Складання та відкривання форми виконуються вручну, з'єднанням необхідної кількості елементів відповідно до габаритів готового виробу з максимальною довжиною 7 м (залежно від комплектності постачання опалубки). Та сама система кріплення використовується для фіксації додаткових простовок для регулювання товщини готового виробу.

Здійснюється установка нижніх завзятих щитів та їх фіксація за допомогою болтів та гайок. Потім із панелей за розміром прямокутної водопропускної труби збирається внутрішня опалубка. Після нанесення антиадгезивного засобу для полегшення розпалубки та укладання арматури відбувається аналогічний процес збирання зовнішньої опалубки на днище.

Внутрішня та зовнішня опалубки з'єднані за допомогою болтів та клинів, кожна з них може бути розділена на дві частини та знята при відкриванні форми, що спрощує процес виробництва кількох виробів з однаковими розмірами.

Для блокування верхньої частини використовуються розпірні труби із швидкорозбірним натяжним кріпленням системи «Дівідаг» (Dywidag).

Верхні кромки формооснастки панелей мають ущільнювальні прокладки для недопущення протікання цементного молочка. Як додаткова опція опалубна система може бути укомплектована форм-модулями опорних консолей для плит або для підпірних фланців для фіксації ґрунту над коробчастими кульвертами. Крім того, формооснащення може бути переналагоджено для виробництва прямокутних водопропускних труб і лоткових елементів з пазом і гребенем для зчленування один з одним.              

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.