Поворотний стіл для будівництва промислових будівель.

Поворотний стіл для будівництва промислових будівель. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 1 312 769,97 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Поворотний стіл для стінових панелей з наступними характеристиками:

1 поворотний стіл, призначений для виробництва збірних залізобетонних панелей без попередньої напруги.

Загальна довжина 60 метрів, змінна ширина від 3 м до 4 м та змінна товщина від 100 мм до 250 мм.

Можливо виробництво панелі з утеплювачем.

Стіл поставляється з пневматичною вібраційною системою та попередньою установкою для системи нагрівання гарячою водою або парою.

Поворот стола, регулювання висоти нижнього борту та переміщення верхніх бортів здійснюється за допомогою гідроциліндрів. Вони активуються за допомогою гідравлічної силової установки, головної шафи керування та пульта дистанційного керування.

Поворотний стіл складається з 5 модулів завдовжки 11,8 м. Об'єднання модулів утворює виробничу лінію завдовжки 60 м та шириною 4 м.

Модулі складаються з нерухомої рами з опорами, прикріпленими до фундаменту, та похилої стільниці, що забезпечує максимальний кут нахилу 74º.

Модулі столу мають верхній поздовжній борт зі знімним верхнім профілем шпунт-паз. Цей борт дозволяє виготовляти прямі панелі змінної ширини від 3 м до 4 м. Крім того, верхній борт має систему підйомних циліндрів, що забезпечує горизонтальне переміщення без тертя між елементами борту та поверхнею столу.

Стіл також забезпечений нижнім поздовжнім бортом, що регулюється по висоті, що дозволяє виготовляти панелі завтовшки від 100 до 250 мм.

Додатково встановлено 10 одиниць шасі магнітної опалубки для виготовлення панелей змінної ширини.

Нарешті, виробник забезпечив ідеальне полірування поверхні столу, що стикається з бетоном. Щоб замовник міг виготовляти високоякісні панелі з будь-якого виду бетону.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.