Подвійна гідравлічна форма для 34-х метрових колон.

Подвійна гідравлічна форма для 34-х метрових колон. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 407 928,01 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Подвійна гідравлічна форма для 34-х метрових колон.

Одна з нещодавно доставлених форм є подвійною формою для колон загальною довжиною 34 метри. Для забезпечення більш ефективної та комфортної роботи форма оснащена гідравлічною системою, яка дозволяє активувати її відкриття та закриття з електричного пульта керування. Рухи виконуються дуже плавно завдяки нейлоновим ковзним доріжкам, розташованим в основі форми. Після завершення руху, що закриває, є механічні замки, які притискають сторони форми до опорної плити перед заливкою бетону. Цей затискач у поєднанні з міцними бічними стінками форми та верхніми фланцями забезпечує абсолютну рівність виливка.

Кожна лінія форм може виробляти колони різної ширини від 30 см до 120 см. Це дозволяє UMB відливати колони в повному діапазоні від 30 см x 30 см до 120 см x 120 см. Крім того, форма дозволяє вбудовувати консолі з трьох сторін колони. Колони стандартної довжини 14 метрів матимуть 3 комплекти консолей на різній висоті колони. Форма забезпечує гнучкість для позиціонування консолі по висоті у певному діапазоні завдяки рухомим пластинам збоку та в основі форми. Для оптимального ущільнення бетону форма включає пневматичну вібраційну систему, яка з'єднана з компресором та дозволяє вібрувати різні ділянки форми. Зрештою, форма відповідає всім європейським нормативам щодо безпеки та охорони праці, аварійних сигналів та інших профілактичних заходів.

Ця нова форма разом з іншим обладнанням для виробництва панелей та балок дозволить запропонувати комплексне рішення для будівництва промислових та логістичних будівель, зростаючого сегменту ринку у будівельному бізнесі.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантийный срок
12 мес.