Телескопічна радіальна стрічка конвеєрна, Радіальний укладач 45 метрів.

Телескопічна радіальна стрічка конвеєрна, Радіальний укладач 45 метрів.

Телескопічна радіальна стрічка конвеєрна,  Радіальний укладач 45 метрів. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 10 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Конвеєрний стрічковий механізм - це система, яка зводить до мінімуму трудовитрати при переміщенні продуктів з одного місця в інше. Конвеєрні конвеєрні стрічки є дуже важливим транспортним засобом, який використовується для транспортування матеріалів на великі відстані горизонтально або похило і на стрічках, що рухаються.

Якщо тонни матеріалу повинні бути переміщені з однієї області до іншої за короткий час, використання транспортної системи стрічкового конвеєра неминуче. Конвеєрні системи використовуються в багатьох областях, від промисловості до аеропортів, а також у таких процесах, як транспортування матеріалів з одного місця до іншого, розвантаження, зберігання або вивезення їх зі складу.

З цієї причини сьогодні в шахтах, металургійних комбінатах, теплоелектростанціях, руді, вугіллі, вапні, агломерації тощо основною конвеєрною системою при переміщенні матеріалів є стрічкові конвеєри. За допомогою цих конвеєрів можна транспортувати як сухі, так і вологі матеріали, а також дрібні гранульовані матеріали, такі як зола, борошно, пісок та гранульовані матеріали, такі як сільськогосподарські продукти. Також можливе транспортування складових матеріалів, таких як вугілля чи камінь.

Там, де цього вимагає похила транспортна система, ухил не повинен перевищувати 20 градусів. Звичайні конвеєрні системи працюють за температури від -20 до 125 градусів. Однак при використанні спеціально розроблених стрічок температура, що витримується, може бути збільшена до 170 градусів. Транспортна відстань конвеєрів від одного метра до 1000 м. Ширина смуги може бути від 300 мм до 3000 мм. Можливе також транспортування більш далекі відстані. Однак для цього потрібні спеціальні рішення. Сьогодні існують спеціально розроблені стрічкові системи завдовжки близько 100 км.

Системи конвеєрних стрічок, що використовують два барабани, що обертаються, можуть складатися з безлічі гаків, шестерень, ковшів і гумових стрічок в залежності від бажаної довжини.

Конвеєрні системи виготовляються як мобільні, і стаціонарні відповідно до потреб підприємств. Мобільна конвеєрна система змонтована на колісному шасі і може легко транспортуватися в потрібне місце. Крім того, вони мають регульований механізм залежно від ухилу ґрунту місця, де вони будуть встановлені.

При дробленні, сортуванні, завантаженні та розвантаженні суден конвеєрні стрічки можуть виготовлятися радіального типу в залежності від розташування об'єкта, умов місцевості та вимог замовника. Радіальне шасі закріплене на круглому шарнірі, здатному повертатись на 270 градусів від хвостового модуля до землі. Ніжки конструкції із високоміцної сталі, призначені для того, щоб нести вагу модулів та приводного барабана, з'єднані з електродвигуном ланцюговою передачею. Ці колеса спеціально підібрані для безпечного руху пересіченою місцевістю.

Редуктор приводиться в дію здвоєним двигуном та ланцюгом/шестернею. Центром обертання є нерухома вісь у хвостовому модулі. Його можна повертати за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки на потрібний кут. Крім того, нахил і висоту можна регулювати завдяки розташованому поруч із приводним модулем гідравлічному поршню. За рахунок зміни нахилу та бічного кута радіального конвеєра також забезпечується перемішування матеріалу під час складування, тому можна отримати більш гомогенізований матеріал.

Радіальний конвеєр з бічним переміщенням на 270 градусів забезпечує можливість складування на ширшій площі.

Спеціально розроблені шини для пересіченої місцевості

Високоякісний міцний ланцюговий мотор-редуктор та система приводу

Рух нирок на 270 градусів та регулювання висоти від 0 до 10 метрів.

Можливість мобільного чи стаціонарного шасі

Можливість повністю автономної роботи з дизельним генератором

Програмування за допомогою ПЛК та SCADA

Є чистячий скребок для видалення залишків матеріалу, що переноситься зі стрічкової шини, що закриває

Механічний гальмо, з'єднаний з приводним барабаном, для запобігання зісковзування матеріалу на стрічці назад.

Для різкої зупинки в екстрених ситуаціях вздовж доріжки є тросовий перемикач.

Викид пилу запобігає за рахунок відкидної кришки, яку можна легко відкривати і закривати.

Характеристики

Країна виробництва
Туреччина