Мобільна установка для виробництва ЗБВ, Weckenmann Німеччина.

Мобільна установка для виробництва ЗБВ, Weckenmann Німеччина. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 21 879 499,44 ₴
Під замовлення, 100 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Компанія Weckenmann (Німеччина) заснована 1957 року в Німеччині.

Компанія спеціалізується на автоматизованих високопродуктивних лініях для виробництва ЗБВ.

Weckenmann сьогодні – це міжнародний лідер у виробництві та розробці комплексних систем для виготовлення площинних залізобетонних виробів та збірних залізобетонних конструкцій, що застосовуються у житловому та промисловому будівництві.

Компанія Construx Weckenmann є одним з провідних виробників форм ЗБВ, циркуляційних систем, машин та опалубки для промислового та цивільного будівництва.

Рухаючи духом новаторства і досконалості, ми розробляємо оригінальні рішення для виробництва балок, колон, стін, перекриттів, сходів, водопропускних колекторів, шахт і тунелів, об'ємних резервуарів, підвалів, кабін, капсул, стін, дренажних каналів, попередньо напружених виробів, мостів і виробів із архітектурного бетону.

Мобільна установка для виробництва ЗБВ, Weckenmann.

У 2016 році компанія Weckenmann представила концепцію мобільної установки MBM®, яка була удостоєна премії Bauma за інновації.

На одному будівельному ринку Європи компанія Weckenmann успішно використовує більше 40 різних систем касетної опалубки, тому базова конструкція може бути легко адаптована до номенклатури виробів замовника, в тому числі, за допомогою виготовленої на замовлення магнітної опалубної системи від компанії Weckenmann.

Нашим обладнанням можна охопити весь широкий асортимент збірних залізничних елементів різних розмірів за допомогою однієї касетної опалубки.

Мобільні виробництва Weckenmann (мобільна касетна опалубка: MBM®) не мають аналогів у світі. Ці пересувні заводи ЗБВ можуть компактно перевозитися і є ідеальним рішенням для залізобетонних виробів у безпосередній близькості від будівельного майданчика. Таке виробництво в режимі «тут і зараз» є не лише інноваційним, а й насамперед економічним, з відповідальним використанням ресурсів, оскільки при ньому значно скорочується транспортна складова. Наші мобільні виробництва складаються з касетних опалубок і виробничих стендів, що перевозяться, і дозволяють формувати високоякісні стінові елементи і плити перекриття, як у вертикальній, так і в горизонтальній площині, які потім можуть використовуватися для будівництва тут же на будівельному майданчику.

Виробництво залізобетонних виробів на будівельному майданчику є основним способом у тому випадку, якщо транспортна інфраструктура або нестача виробничих площ не дозволяють побудувати та експлуатувати завод ЗБВ.

Розробивши мобільну касетну опалубку (МВМ) ми створили та запатентували таку систему, яка дозволяє виробляти залізобетонні вироби з чітко витриманими розмірами (стінові елементи або елементи плит перекриття) там, де вони необхідні, – у безпосередній близькості від будівельного майданчика.

Ми проектуємо та реалізуємо для наших замовників комплектні виробництва залізобетонних виробів та їх логістику на місці. Сюди входять: мобільні виробничі стенди або поворотні столи, а також опалубки для конструктивних елементів, таких як бетонні колони, прогони або сходи. Так можна будувати комплектні будинки. Поряд з повною логістикою на будмайданчику, планування Weckenmann включає також і кранове обладнання.

Принципова конструкція опалубок Weckenmann дозволяє швидко та економічно переміщувати їх з одного будівельного майданчика на інший. Так, основний виробничий компонент касетної опалубки міцно змонтований на вантажному трейлері. Системи подачі тепла та енергії для обігріву опалубок модульно розміщені у контейнерах.

Мобільне виробництво Weckenmann дозволяє економічно та швидко реалізовувати великі будівельні проекти, як у міських агломератах (мега-містах), так і в регіонах із слаборозвиненою інфраструктурою.

Компанія Weckenmann розробила напівмобільну версію касетної опалубки зі збільшеною статикою, в якій всі елементи збірного залізничного багатоквартирного будинку можуть бути виготовлені за допомогою однієї касетної опалубки, включаючи суцільні перекриття товщиною до 180-200 мм.

Архітектурне планування та всі збірні ЗБВ багатоквартирного будинку опрацьовані до найдрібніших деталей, включаючи суцільні плити перекриття розміром до 3,6 x 8,0 м, у тому числі з нестандартною товщиною до 200 мм.

Конструкція будинку була адаптована до сейсмічних умов і дозволяє використовувати його в різних кліматичних і географічних районах і сейсмічних зонах до 8 балів.

Проект включає:

Касетна опалубка з 18-20 відсіками та вбудованою, системою вібрації та обігріву;

Бетонороздавачі;

Виробничі столи для великих великих елементів;

Форми для сходових прольотів;

Форми для вентиляційних каналів;

Магнітна опалубка, а також віконні та дверні промоутворювачі.

Мобільна касетна опалубка складається з:

стаціонарної середньої частини касети

двох пересувних зовнішніх панелей з електромоторним приводом

кількох (як правило 18 шт.) пересувних проміжних панелей

бічних вертикальних та нижніх горизонтальних опалубних профілів, шириною в залежності від товщини виробу

вбудованих в панелі касети електричних вібраторів для ущільнення бетону, запитаних від частотного перетворювача для плавного регулювання числа обертів

нагрівальних регістрів, також вбудованих у касету, для швидкого набору міцності бетоном

одного гідравлічного агрегату та двох гідравлічних циліндрів для стягування касети

Виробнича потужність залежить від типу будинку та становить від 22 000 до 25 000 м² житлової площі на рік. Цього достатньо для невеликої компанії або тих виробників, які є новачками на ринку і хочуть зарекомендувати себе на ринку і як девелопер, і як будівельник.

Виробнича лінія дуже компактна – 50 м завдовжки та 18 м завширшки, включаючи буферний склад усередині цеху.

Бетонна суміш може доставлятися безпосередньо з БСУ або за допомогою бетонозмішувачів.

Чиста добова продуктивність (1 зміна/75% завантаження) – 370 m²

Необхідний робочий персонал - 7 чоловік/зміна.

За потреби, за технічним завданням Замовника, можуть бути змінені параметри обладнання.

Таким чином, компанія Weckenmann запропонувала рішення, що дозволяє не тільки випускати необхідні бетонні елементи у необхідних кількостях, але й за необхідності з мінімальними витратами розширити виробництво до необхідної потужності.

Це приклад так званого відкритого виробництва на базі обладнання Weckenmann.

Характеристики

Виробник
Weckenmann
Країна виробництва
Німеччина
Призначення
дорожні плити, інше, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, теплоблоки, термоблоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Показати всі