Б/У формвальна машина Resimart Іспанія

Б/У формвальна машина Resimart Іспанія

Б/У формвальна машина Resimart Іспанія від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 15 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Вживана формувальна машина Resimart Іспанія.

Ширина робочої доріжки 1200 мм.

Формуюча машина Resimart® поєднує дивовижні характеристики, міцність конструкції, низькі витрати на обслуговування та простоту управління. Технологія Вібропресування забезпечує більшу універсальність, що дозволяє виробляти широкий асортимент виробів (плити, балки, балки, стінові плити, перемички, лотки, стовпи, бордюр, сходи, і т.д.), змінюючи форму менше ніж за 5 хвилин.

Армування може проводитися із застосуванням дроту чи каната.

Потужний вібратор, що має систему масляного охолодження та електронне регулювання частоти вібрації, забезпечує компактний і гомогенний бетон по всій площі виробів, що виготовляються, в результаті чого досягається чудове прилипання арматурних дротів і висока міцність готового виробу.

Формуюча машина, випускається згідно з потребами кожного клієнта і поставляється з різними додатковими пристосуваннями: живильним верхнім бункером, розподільником мастильної емульсії, системою для маркування виробів, системою, що дозволяє залишити дріт видним.

Гарантія 12 міс.

Призначена для випуску широкої номенклатури виробів із переднапруженого бетону, методом безперервного віброформування.

Формуюча машина Resimart оснащена примусовою системою охолодження, що полегшує формування ЗБВ виробів із оптимальними характеристиками.

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Призначення
інше, плити перекриттів, сваї
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантійний термін
12 міс.