Стаціонарна автоматична лінія для тротуарної плитки SUMAB R-1500 (Швеція)

Стаціонарна автоматична лінія для тротуарної плитки SUMAB R-1500 (Швеція)

Стаціонарна автоматична лінія для тротуарної плитки SUMAB R-1500 (Швеція) від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 16 317 120,36 ₴
В наявності

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ - пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ - стінових панелей та блоків , обладнання для вивантаження та зберігання цементу.

Представник компанії SUMAB пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Стаціонарна автоматична вібропресувальна лінія Sumab R-1500 (Швеція)

Шановні партнери!

Пропонуємо Вам ознайомитись з комерційною пропозицією на стаціонарну блок-лінію

Блок-лінія (автомат) SUMAB R-1500

Технічний опис

Стаціонарна блокмашина SUMAB R-1500 з автоматичним керуванням.

Вібраційна система Knauer, Німеччина.

Розміри піддону: 1400×1100 мм.

Корисна площа преса макс.: 1300x1050 мм.

Продуктивність максимум за зміну (8 год):

1600-2000 м2 бруківки (10x20x6 см) за зміну, колір-безбарвність

22000 шт. пустотілих блоків (20x20x40 см) у т.ч. термоблоки

2600-3600 шт. бордюрів залежно від розмірів бордюрів, наявності додаткового лицьового шару.

Прес-форма.

Для кожного виду продукції (бруківка, блоки, бордюри та ін.) потрібна окрема прес-форма.

Додатковий бункер матеріалів для кольору та твердої поверхні бетонних виробів.

Блок вставки піддонів з накопичувачем піддонів для Sumab R-1500 з плавним пуском/зупинкою та регулюванням швидкості.

Додаткова вібрація у головній частині пуансона.

Пристрій для переміщення готових бетонних блоків із блок-машини з регулюванням швидкості, старту/зупинки складається з двох ланцюгових транспортних систем, 7-9 м довжина.

Щітка, що обертається, для чищення поверхні свіжих продуктів.

ЕЛЕВАТОР – Автоматичний пристрій для підйому та накопичення піддонів з готовою продукцією (з 12 рівнями для блоків або 2х 12 рівнями для бруківки) – (стандартна ланцюгова система елеватора, відстань між рівнями 300 мм).

ЛОВЕРАТОР – Автоматичний пристрій для спуску піддонів із сухою готовою продукцією з рейок на транспортний конвеєр (з 12 рівнями для блоків або 2х 12 рівнями для бруківки) – (стандартна ланцюгова система ловератора, відстань між рівнями 300 мм).

ТРАНСПОРТЕРНА СТРІЧКА для переміщення піддонів із сухими продуктами в позицію перевантаження і потім поворот піддону – перехресне переміщення, довжина 10 м, з гідравлічним приводом із роздільним гідравлічним блоком живлення.

Автоматичний гідравлічний кран з поворотом та захопленням для перевантаження готових бетонних виробів із виробничих піддонів на транспортні європіддони, з гідравлічним затискачем та електричним підйомом-переміщенням механізму затиску.

Щітка, що обертається, для чищення робочих піддонів.

Пристрій для повороту порожніх піддонів для використання піддонів з обох боків однаково.

Перехресне переміщення піддонів від поворотного пристрою із поверненням у склад-накопичувач.

Пристрій для обприскування робочих піддонів.

Накопичувач для європіддонів та автоматичного спуску на пластинчастий конвеєр (ламелі) для транспортування їх на позицію навантаження готової продукції з виробничих піддонів на транспортні європіддони.

Ламелі – конвеєр для переміщення готової продукції на упаковку та переміщення на склад, довжина 12 м.

Інтернет МОДЕМ для дистанційного керування сервісом блок-лінії, надання допомоги клієнту через інтернет і т.д.

Система автоматичного управління виробничою лінією та РС, комп'ютерна програма Siemens.

Кабелі, система запобіжників, аварійна безпекова система.

ОПЦІЯ: Бетонний вузол 20-30 м3/ч.

3х15 м3 склади інертних, Sicoma планетарний міксер P1125/750 літрів, скіп, дозатор цементу, заслінки, що пневматично відкриваються, без шнеків і силосів. Автоматика та РС Siemens без кабіни.

Додаткові опції:

Шнек подачі цементу, довжина 10м.

Цементний силос 60 тонн (включаючи індикатори рівня, фільтр, сходи, огорожі та ін.) або іншого обсягу.

Додатковий міксер 10-15 м3/год для виробництва лицьової суміші для кольору та твердої поверхні бетонних виробів.

2х7,5 м3 склади інертних, Sicoma планетарний міксер P560/375 літрів, скіп, дозатор цементу, заслінки, що пневматично відкриваються, автоматика і РС Siemens, без кабіни, шнеків і силосів.

Додаткові вібратори.

Визначник вологості в інертних бункерах.

ОПЦІЯ: Бетонний завод Sumab T-50, 50-60 м3/год, міксер 1500/1000 літрів, у стандартній комплектації, для виробництва бетону для потреб блок-лінії та виробництва товарного бетону.

Кабіна управління блок-лінією та бетонним заводом, зі стаціонарним комп'ютером, кабелями з'єднання вузлів та агрегатів, 2х4х6 м.

Технічні компоненти лінії з виробництва тротуарної плитки та ін.

Рама машини

Потужна головна рама машини побудована з металевої конс трукції завтовшки 10 мм. Система форм і головки трамбування працює гідравлічно в системі хромованих колон (4 напрямних). Колони товщиною 70 мм хромовані, наземні, встановлені в втулках, що легко змінюються. Система форм прикріплена до напрямних колон. Два високо розташовані гідравлічні циліндри прикріплені до жорсткого сталевого мосту. Трамбувальна головка управляється 4 колонами всього, і оснащена легкозамінними втулками. Лічильник форми керується прямим гідравлічним циліндром, який посилює удар голівки.

Фіксування форм

Форми фіксовані 4 гвинтами. Тиск форм на вібростол може бути відрегульований за допомогою 4 натяжних пружинних буферів, покритих каучуком. Попереднє натягування форм здійснюється за допомогою чотирьох легкодоступних гвинтів, розташованих на балці для підняття форм.

Трамбувальна головка

Плита трамбувальної головки приєднана до мосту головки гумовими амортизаторами та забезпечена двома компактними вібраторами. Для виробництва спеціальної продукції гумові буфери можуть бути заблоковані на 4 точках балки головки трамбування.

Транспортування піддонів

Просуває палети та транспортує їх у правильну позицію на вібростолі. Для чутливих продуктів (пустотілі блоки тощо) є функція м'якого старту/гальмування. Пристрій транспортування палет наводиться в рух електродвигуном, керованим за допомогою частотного перетворювача.

Система заповнення бетоном

Потужна структура рам виготовлена з квадратних труб. На ній розташований бетонний бункер із силос-воротами та індикатором рівня.

Гідравлічні (електромеханічні) силос-ворота заповнюють заповнювач бетоном.

Відкриття заповнювача управляється комп'ютером, тобто. час може бути запрограмований.

Зносостійка плита заповнювача товщиною 20 мм може бути легко замінена.

Заповнювач управляється гідравлічним циліндром із прямою дією. Він рухається на з'єднаних роликах і оснащений пластиковою/сталевою щіткою для чищення головки.

Решітка, що змішує, на заповнювачі

Заповнювач обладнаний мішалкою, яка керується потужним гідравлічним двигуном. Цей пристрій прискорює рух бетону від заповнювача до форм. Катки мішалки за своєю функцією аналогічні вилковим навантажувачам заповнювача. Існують різні варіанти форми решітки, залежно від прес-форм, які легко змінюються під тип прес-форми, якщо це необхідно.

Лицьова частина системи заповнення

Потужна структура рам виготовлена з квадратних труб. На ній розташований бетонний бункер із силос-воротами та індикатором рівня.

Вся система змонтована на 4 колесах, її можна пересунути вручну, якщо необхідно провести ремонт або замінити прес-форми. Гідравлічні (електромеханічні) силос-ворота заповнюють заповнювач бетоном. Зносостійка плита заповнювача товщиною 20 мм легко може бути замінена.

Заповнювач управляється гідравлічним циліндром із прямою дією. Він рухається на з'єднаних роликах і оснащений пластиковою/сталевою щіткою для чищення головки.

Пристрій підйому плит столу для зручнішого транспортування виробів з маленьким розміром висоти, розташовується під змішувачем – включено до стандартного комплекту постачання.

Налаштування висоти

Щоб налаштувати раму для різної висоти форм, є два гідравлічні домкрати. Як опція можуть бути додані 2 електроциліндри для підняття рами.

Гідравлічне обладнання

Окремо від машини розташована ємність для гідравлічної олії об'ємом 500 літрів. Насоси та мотор розташовані на боці ємності. Також є фільтр з індикатором бруду, рівня олії, охолодження (опція) та нагрівача (опція) для розігріву олії. Максимальний тиск 170 бар.

Всі електроклапани стандартні та замінені CETOP (VICKERS - Англія). Регулятори тиску для всіх частин машини із гідравлічним рухом.

Налаштування висоти каменю

Висота каменю налаштовується датчиком наближення, а також стандартною включеною опцією «зупинити на висоті», тому можна досягти точної висоти.

Електронне керування - Комп'ютер SIEMENS S7.

Автоматична робота з очікуванням у разі нестачі матеріалу чи дерев'яних піддонів. Складається з головної плати, панелі керування та розподільної коробки подачі та випуску. Усі три фазні проводки, інвертори та блоки керування встановлені на головній платі.

Проведення проста і може бути подовжена. Вимикачі та кнопки налаштування встановлені на панелі керування. Інтерфейс керування з сенсорним екраном легко керований, система діагностики помилок.

Вся електрична система має контакти і протестована, що економить час на її встановлення у клієнтів.

Датчики наближення – кінцеві вимикачі.

Передбачені всі необхідні датчики наближення, фотоелементи та аварійні вимикачі.

Все електричне з'єднання є централізованою системою, як опція, система може бути зроблена децентралізовано, за допомогою системи різниці потенціалів PROFIBUS.

Заходи забезпечення безпеки

Машина захищена воротами безпеки, які при відкритті итії вимикають автоматичний режим, і аварійними кнопками.

Пристрої транспортування, такі як станція буферизації, можуть обмежувати максимальну площу продукції.

Вібраційна система із зовнішніми двигунами, синхронізованими електронним шляхом.

Вібраційна система як друга опція є 2 зовнішніми двигунами, що синхронізуються електронним шляхом. Двигуни встановлені на рамі, ізольованій гумовими буферами та контролюються частотою.

Для передвібрації, проміжної вібрації та основної вібрації можна вибрати різну частоту. Проміжні вібратори продовжують працювати з низькою частотою.

Моторний двигун для вібраторів столу: 2x 11 кВт.

Вентилятор охолодження: 2x 0,25 кВт.

Масляний бак - Об'єм 600 л 600 л

Максимальний тиск 170 бар

ЕЛЕКТРОТЕХНІКА

Напруга мережі 400 В / 50 Гц

Запобіжник 160 A

Керуюча напруга 230 В / 50 Гц

Керуюча напруга гідравлічних клапанів 24 В

Піддони дерев'яні

Розміри піддону: 1100х700х20-45 мм, максимум 1400х950х50 мм.

Для роботи 1 зміни необхідно щонайменше 1000-1500 шт. піддонів.

Прес-форм для машиниКорпус прес-форми

Зварний з одного шматка високого вироблення і послідовно загартований термообробкою

Дуже висока зносостійкість

Прокладки по всій висоті

Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з 1/1,5 мм глибиною

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Трамбувальна головка

Відпустка сталі, фрезерована та відполірована автоматичною машиною, поверхня загартована термообробкою. Досягнуто твердість близько 60/62 HRC з 0,5/0,8 мм глибиною

Машинне керування кожною відпусткою стали.

Плити, опори та інші частини Fe 430.

Активна система транспортування завдовжки 6-10 м – 2 шт.

Оснащена електромотором та ланцюгами. Можливо довжиною 4-8 м, залежно від місця, необхідної продуктивності тощо.

Конвеєр транспортує піддони (з сухими готовими бетонними виробами), які ловератор опускає на конвеєр, та працівник на машині для різання розвантажує піддони. На стороні виходу головної машини є інший конвеєр, який транспортує на елеватор піддони, завантажені виробами зі свіжого бетону.

Елеватор El Uni 10

Це пристрій, який приймає піддони з свіжими бетонними продуктами, що тільки приготовлені, і готує їх для вилкового навантажувача, який відвозить всі піддони в місце сушіння.

Двигун 3 кВт.

Lowerator LW Uni 10

Використовується для прийняття піддонів з готовою продукцією після сушіння та їх спуску на ланцюгову транспортну систему пристрій упаковки – напівавтоматичний пристрій для різання.

Двигун 3 кВт.

Кран перевантажувальний з поворотом на 180/360 градусів.

Використовується для навантаження готової продукції після сушіння з дерев'яних внутрішніх (виробничих/робітників) піддонів на транспортні європіддони.

Застосовується гідравлічний поворотний німецький кран CUBER.

Пристрій для пакування. Напівавтоматичний\автоматичний режим.

Використовується для встановлення готової продукції із виробничих піддонів на транспортні європіддони.

Гарантія 24 міс.

Комплектація може бути підібрана у будь-якому варіанті, виходячи з потреб покупця.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Завдяки використанню Скандинавських технологій, наші заводи мають високий показник довговічності та надійності.

Доставка обладнання здійснюється точно вчасно.

Понад 20 років надійного партнерства.

Бетонні заводи Sumab працюють в Україні, Казахстані, країнах Європи, Північної та Південної Америки, в Арабських країнах та Африці, Японії.

За період діяльності компанії поставлено понад 500 бетонних заводів різної комплектації та продуктивності.

Для отримання комерційної пропозиції, надішліть, будь ласка, заявку на нашу електронну адресу.

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Призначення
бруківка, дорожні плити, інше, теплоблоки, термоблоки, тротуарна плитка, шлакоблоки
Вид
вібропрес
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Показати всі