Стаціонарний бетонний завод SUMAB T-15 (15 м3 / год, Швеція)

Стаціонарний бетонний завод SUMAB T-15 (15 м3 / год, Швеція)

Стаціонарний бетонний завод SUMAB T-15 (15 м3 / год, Швеція) від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Офіційний представник виробника-шведської компанії "Scandinavian & UK Machines АВ" /SUMAB/ Швеція, пропонує високоякісне обладнання для виробництва -  Бетонні заводи, Асфальтні заводи, Автоматичні лінії для виробництва тротуарної плитки, обладнання для виробництва ЗБВ – стінових плит, стовпів, бетонних труб та і т.д. , пінобетону, системи перевантаження цементу за мінімальними цінами та зручними умовами постачання.

А також Б/У обладнання – БСУ, АБЗ, обладнання для виробництва виробів із бетону, дробарки та ін.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА КОМПЛЕКТАЦІЯ БЕТОННОГО ЗАВОДУ SUMAB T-15

ШВИДКОВІДНІЙ БЕТОННИЙ ЗАВОД, ВИРОБНИЧІСТЬ 15 М3/год фактична.

КОНСТРУКЦІЯ ВИКОНАНА З НЕРЖАВЕЮЧОЇ ОЦІНКУВАНОЇ СТАЛІ.

SUMAB T 15 - це швидкомонтований бетонний завод, який ідеально підійде для будівельних компаній та (або) компаній з виробництва будматеріалів, які хочуть отримати не тільки високу продуктивність заводу, але, перш за все, високий рівень якості бетону, що виробляється.

3 бункери інертних матеріалів по 8 м3 кожен.

Планетарний міксер 500 - 330 літрів зі скіповою подачею встановлений на майданчику із 4 металевими опорами.

Автоматична система водяного очищення міксера після замісу.

Над міксером розташований накопичувач цементу  200 літрів із вібратором.

Конвеєр подачі інертних розташований під бункерами. Довжина 10 метрів та ширина 800 мм. Доза подачі інертних сенсорами Siemens. Навантаження на детектор 2000 кг. Швидкість подачі інертних не менше 120 м3 на годину

Повітряний компресор 270 л 4 KW.

Автоматична система управління роботи заводу SIEMENS. Більше 100 рецептур бетону. Управління роботою заводу з контейнерного офісу, де встановлений стенд управління та комп'ютер, включаючи принтер.

Компресор для автоматичних гідравлічних заслінок.

Скіпова система.

Інертні матеріали подати зі складів зберігання на Скіп 500 літрів.

Планетарний міксер SICOMA 500/330 л.

У комплект обладнання для змішування бетону входять планетарний міксер і скіп, які знаходяться на спеціальній платформі, що підтримує. Міксер встановлений на рамі, виготовленій з металевих профілів, з підтримуючою платформою, на якій встановлена безпечна огорожа та сходи для проходу до міксеру.

Міксер із планетарною передачею наводиться в рух за допомогою редуктора, який пристосований для роботи у важких виробничих умовах.

Система змішування виготовлена у вигляді зірки з трьома лопатками (лопатями), що обертаються, і одним зовнішнім скребком. Лопатки (лопаті) міксера виготовлені, а також сам міксер має покриття із протизносного матеріалу. Можливе також виготовлення лопаток із протизносної гуми.

Подача води до міксеру здійснюється через зовнішні частини міксера за допомогою вставних насадок. Для перевірки міксера на ньому розташовуються двері, виготовлені із спеціальної гуми. Ручний гідравлічний насос дозволяє відчинити двері у разі збою живлення.

Необхідні пропорції інертних матеріалів надходять у міксер за допомогою скіпу, який завантажує їх з дозуючого пристрою, а потім за допомогою мотора з редуктором скіп піднімається по металевому кабелю до міксеру. Механічні та електромеханічні пристрої безпеки не допустять падіння скіпу вниз, якщо кабель порветься.

Система розташування лопаток дозволяє охоплювати всі частини міксера, тим самим забезпечуючи високу якість бетону, що відповідає світовим стандартам. За бажанням клієнта може бути встановлена гідравлічна система забору проб бетону протягом замісів. Міксер має два приводи по 3 лопатки.

За бажанням клієнта може бути поставлений планетарний міксер або двовальний горизонтальний.

Бункер збору цементу.

Над міксером розташована місткість цементу  200 кг.

Подача води.

На бетонному заводі встановлено оцинковану систему води 300 літрів/хв. Вода використовується від центральної міської системи із тиском 5 літрів на секунду. За бажанням клієнта може бути встановлена система очищення та вторинного використання води.

Стаціонарний комп'ютер Siemens.

РС дозволяє автоматизовано керувати всіма процесами виготовлення бетону.

Виробляє понад 1000 рецептур бетону. Стаціонарна РС Windows встановлюється за заявкою клієнта. Має численні системи запобігання. За бажанням клієнта також можуть бути встановлені за окрему плату системи відеоспостереження. Камера спостереження з показом все на моніторі комп'ютера.

Гарантія 24 міс.

Стаціонарна бетонозмішувальна установка Sumab ТE 15:

Високоякісне та сучасне обладнання, виготовлене за перевіреною часом Скандинавської технології!

Розробка та модифікація з урахуванням новітніх технологій виробництва бетону.

Швидка окупність обладнання та подальший прибуток.

Простота в обслуговуванні та очищенні бетонного заводу.

Усі швидкозношувані частини виготовлені з міцних матеріалів і можуть бути при необхідності замінені окремо, що суттєво знижує виробничі витрати.

Надійність, перевірена часом!

Характеристики

Виробник
SUMAB
Країна виробництва
Швеція
Тип
бетонний завод
Вид
стаціонарний завод
Продуктивність
15 тонн/год
Спосіб подачі інертних матеріалів
ковшовий підйомник