Б/У ГПД Guascor SFGLD 360

Б/У ГПД Guascor SFGLD 360 від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 516,80 ₴
Під замовлення, 20 днів

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Країна виробництва
Іспанія
Вид палива
природний газ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії SUMAB ENERGY пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для вироблення електроенергії та тепла - когенерації.

Компанія SUMAB ENERGY активно співпрацює з Європейськими постачальниками обладнання - MWM, Caterpillar, GE Jenbacher.

Компанія SUMAB ENERGY використовує у своїх проектах Б/У установки MWM, Caterpillar, GE Jenbacher з невеликим напрацюванням, як правило 30-40 000 мото-годин (близько 4-5 років), що дозволяє здешевити вартість проекту в 2 , Порівняно з використанням нового обладнання. При цьому всі установки проходять повне тех. обслуговування кваліфікованим персоналом і знаходяться в ідеальному робочому стані.

Газопоршневі електростанції виробляють електроенергію з різних видів газового палива. Електростанції функціонують:

на природному газі,

біогаз,

попутному газі,

шахтний газ.

газ очисних споруд стічних вод,

звалищний газ

Газопоршневі електростанції мають просту та надійну конструкцію, вивірену десятками років експлуатації у найрізноманітніших кліматичних умовах. Електричний ККД газопоршневих електростанцій вважається високим, на відміну, наприклад, від турбін і мікротурбін, і при роботі на якісному природному газі становить ~ 39-44%.

Це означає, що для виробництва одного й того ж обсягу електроенергії, порівняно з турбінами, газопоршневі електростанції витрачають на одну третину (!) природного газу менше.

Газопоршневі електростанції представлені у широкій гамі одиничної електричної потужності від 800 кВт до 4 МВт. Це діапазон потужності є основним. Тобто в малому та середньому діапазоні для споживачів можна отримати практично будь-яке значення електричної потужності автономної газопоршневої електростанції.

Майже всі моделі та марки газопоршневих електростанцій у розширеній комплектації здатні працювати в режимі когенерації, тобто як теплові електростанції. Температура вихлопних газів на виході з силової машини газопоршневої електростанції становить ~ 390 ± 10 ° С. Така температура дозволяє легко отримувати практично безкоштовну теплову енергію в режимі когенерації.

Співвідношення видачі електрики та теплової енергії дорівнює 1:0.9, тобто на 1 МВт встановленої електричної потужності можна отримати 0.9 Гкл теплової енергії.

Коефіцієнт виробництва насиченої пари у газопоршневої електростанції дорівнює 0,5-0,7. Пара можна використовувати у виробничих цілях.

Технічні характеристики газопоршневої електростанції Б/У Guascor SFGLD 360.

Тип двигуна: SFGLD360

Потужність: 600 Квт

Мото-годинн: 59.813

Рік виробництва: 2000