Б/У газопоршнева електростанція MWM TCG 2020 V16, 1600 квт, 2007 року в.

Б/У газопоршнева електростанція MWM TCG 2020 V16, 1600 квт, 2007 року в. від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 20 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії SUMAB ENERGY пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для вироблення електроенергії та тепла - когенерації.

Компанія SUMAB ENERGY активно співпрацює з Європейськими постачальниками обладнання - MWM, Caterpillar, GE Jenbacher.

Компанія SUMAB ENERGY використовує у своїх проектах Б/У установки MWM, Caterpillar, GE Jenbacher з невеликим напрацюванням, як правило 30-40 000 мото-годин (близько 4-5 років), що дозволяє здешевити вартість проекту в 2 , Порівняно з використанням нового обладнання. При цьому всі установки проходять повне тех. обслуговування кваліфікованим персоналом і знаходяться в ідеальному робочому стані.

Газопоршневі електростанції виробляють електроенергію з різних видів газового палива. Електростанції функціонують:

на природному газі,

біогаз,

попутному газі,

шахтний газ.

газ очисних споруд стічних вод,

звалищний газ

Газопоршневі електростанції мають просту та надійну конструкцію, вивірену десятками років експлуатації у найрізноманітніших кліматичних умовах. Електричний ККД газопоршневих електростанцій вважається високим, на відміну, наприклад, від турбін і мікротурбін, і при роботі на якісному природному газі становить ~ 39-44%.

Це означає, що для виробництва одного й того ж обсягу електроенергії, порівняно з турбінами, газопоршневі електростанції витрачають на одну третину (!) природного газу менше.

Газопоршневі електростанції представлені у широкій гамі одиничної електричної потужності від 800 кВт до 4 МВт. Це діапазон потужності є основним. Тобто в малому та середньому діапазоні для споживачів можна отримати практично будь-яке значення електричної потужності автономної газопоршневої електростанції.

Майже всі моделі та марки газопоршневих електростанцій у розширеній комплектації здатні працювати в режимі когенерації, тобто як теплові електростанції. Температура вихлопних газів на виході з силової машини газопоршневої електростанції становить ~ 390 ± 10 ° С. Така температура дозволяє легко отримувати практично безкоштовну теплову енергію в режимі когенерації.

Співвідношення видачі електрики та теплової енергії дорівнює 1:0.9, тобто на 1 МВт встановленої електричної потужності можна отримати 0.9 Гкл теплової енергії.

Коефіцієнт виробництва насиченої пари у газопоршневої електростанції дорівнює 0,5-0,7. Пара можна використовувати у виробничих цілях.

Технічні характеристики газопоршневої електростанції Б/У ГПД TCG 2020 V16

2007 року випуску. Напрацювання – 55 000 мото/годин (на 45 000 зроблено кап. ремонт)

Двигун Виробник MWM

Тип двигуна TBG 620 V16

Потужність  1 600 КВт

RPM 1500

Паливо Природний Газ

Модель генератора Marelli

Гц 50

Рік виготовлення 2007

Годинник роботи – 55 000 (на 45 000 зроблено кап. ремонт)

В комплекті:

Двигун

Генератор

Газопровід

Панель управління

Характеристики

Виробник
MWM
Країна виробництва
Німеччина
Вид палива
природний газ