Б/У ГПД Jenbacher JGS 420 GS NL, 1412 Квт, 2005 р

Б/У ГПД Jenbacher JGS 420 GS NL, 1412 Квт, 2005 р від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 43 759 ₴
Під замовлення, 20 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник Шведської компанії SUMAB ENERGY пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для вироблення електроенергії та тепла - когенерації.

Компанія SUMAB ENERGY активно співпрацює з Європейськими постачальниками обладнання - MWM, Caterpillar, GE Jenbacher.

Компанія SUMAB ENERGY використовує у своїх проектах Б/У установки MWM, Caterpillar, GE Jenbacher з невеликим напрацюванням, як правило 30-40 000 мото-годин (близько 4-5 років), що дозволяє здешевити вартість проекту в 2 , Порівняно з використанням нового обладнання. При цьому всі установки проходять повне тех. обслуговування кваліфікованим персоналом і знаходяться в ідеальному робочому стані.

Газопоршневі електростанції виробляють електроенергію з різних видів газового палива. Електростанції функціонують:

на природному газі,

біогаз,

попутному газі,

шахтний газ.

газ очисних споруд стічних вод,

звалищний газ

Газопоршневі електростанції мають просту та надійну конструкцію, вивірену десятками років експлуатації у найрізноманітніших кліматичних умовах. Електричний ККД газопоршневих електростанцій вважається високим, на відміну, наприклад, від турбін і мікротурбін, і при роботі на якісному природному газі становить ~ 39-44%.

Це означає, що для виробництва одного й того ж обсягу електроенергії, порівняно з турбінами, газопоршневі електростанції витрачають на одну третину (!) природного газу менше.

Газопоршневі електростанції представлені у широкій гамі одиничної електричної потужності від 800 кВт до 4 МВт. Це діапазон потужності є основним. Тобто в малому та середньому діапазоні для споживачів можна отримати практично будь-яке значення електричної потужності автономної газопоршневої електростанції.

Майже всі моделі та марки газопоршневих електростанцій у розширеній комплектації здатні працювати в режимі когенерації, тобто як теплові електростанції. Температура вихлопних газів на виході з силової машини газопоршневої електростанції становить ~ 390 ± 10 ° С. Така температура дозволяє легко отримувати практично безкоштовну теплову енергію в режимі когенерації.

Співвідношення видачі електрики та теплової енергії дорівнює 1:0.9, тобто на 1 МВт встановленої електричної потужності можна отримати 0.9 Гкл теплової енергії.

Коефіцієнт виробництва насиченої пари у газопоршневої електростанції дорівнює 0,5-0,7. Пара можна використовувати у виробничих цілях.

Технічні характеристики газопоршневої електростанції JENBACHER JGS 420 GS NL, 2005 р.в., напрацювання 30 000 мото-годин, відкритий тип.

В комплекті:

Двигун

Генератор

Газопровід

Панель управління

Двигун Марка JENBACHER

Тип двигуна JGS 420 GS NL

Потужність КВт 1412

RPM 1500

Паливо Природний Газ

Генератор STAMFORD

Volts 690

Гц 50

Рік виготовлення 2005

Годинник роботи 30.000

Характеристики

Виробник
JENBACHER
Країна виробництва
Австрія
Вид палива
природний газ