Вібраційні живильники Polygonmach CPG - 10 (150-200 т / ч) Туреччина

Вібраційні живильники Polygonmach CPG - 10 (150-200 т / ч) Туреччина

Вібраційні живильники Polygonmach CPG - 10 (150-200 т / ч) Туреччина від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 437 589,99 ₴
Під замовлення, 30 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Офіційний представник виробника - Турецької компанії Polygonmach пропонує високоякісне обладнання за мінімальними цінами та зручними умовами постачання.

Офіційний представник компанії-виробника пропонує Мінімальні Заводські ціни.

Доставка обладнання у будь-який регіон чи країну.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Для отримання комерційної пропозиції надішліть, будь ласка, запит на наш E-mail.

Вібраційні живильники Polygonmach

Бункери, які використовуються для подачі дробарок на наших каменедробильних лініях. Вібраційні живильники встановлюються перед основними дробарками, дробарками з первинним ударом або щоковими дробарками, щоб отримати бажаний розмір і знизити витрати на проміжні дробарки, щоб збільшити продуктивність обладнання, домогтися безперервності в роботі та покращити однорідний розподіл матеріалу.

Звертаємо Вашу увагу на деякі переваги цих бункерів - У головних дробарках іноді відбуваються раптові викиди матеріалу і це збільшує час очікування, протягом яких конвеєри та екрани перевантажуються миттєвими навантаженнями.

Ці причини призводять до труднощів при подрібненні матеріалу в ударних дробарках, пісочних машинах, конусних дробарках і дробарках з вертикальним валом, і це може призвести навіть до теплового навантаження дробарки. Крім того, через ці раптові перевантаження торкаються молотки та інші навантажені частини машини. Отже, деталі, що зношуються, знижують ефективність до 60% і збільшують витрати на обслуговування. Носімі деталі - це не лише внутрішні частини машини. Більше проблем, ніж очікувалося, виникає через нерегулярні методи дроблення в конвеєрній стрічці та обладнанні, крім того, розривів стрічки, стирання на одній стороні роликів, розривів підшипників, розривів валу барабана та інших.

Поки ці проблеми є, неможливо досягти бажаної ефективності за допомогою нестандартного скринінгу. Таким чином, живильники та проміжні бункери використовуються для усунення цих коливань, для досягнення якості, зниження витрат на технічне обслуговування та збільшення терміну служби машин та обладнання.

Особливості віброживильників та бункерів Polygonmach:

Гладка вібрація,

Надійна робота

Тривалий термін служби

Підходить для подачі матеріалу у будь-які дробарки.

МОДЕЛЬ CPG - 10

Розмір кузова (мм) 3000 х 850

Довжина гризлі (мм) 1,160

Потужність двигуна (кВт) 2 x 4

Об'єм бункера (м³) 10 - 15 - 20

Продуктивність (т/год) 150-200

Вага (кг)  12 000

Гарантія 24 міс.

Характеристики

Виробник
Polygonmach
Країна виробництва
Туреччина
Напряжение сети
380~400 В
Дробимый материал
базальт
Бункер для сбора проб перед дроблением
да
Показати всі