Обладнання для виробництва бетонних сходів

Обладнання для виробництва бетонних сходів від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 407 928,01 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник виробника – пропонує Вам ознайомитися з обладнанням для виробництва бетону та виробів з нього - бетонні заводи мобільні та стаціонарні, вібропреси для виробництва тротуарної плитки та бордюрів, обладнання для виробництва ЗБВ-стінових панелей та блоків, обладнання для вивантаження та зберігання цементу.

Представник компанії пропонує високоякісне обладнання за Заводськими цінами, Без посередників.

Компанія надає весь комплекс послуг - доставка, пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування.

Виробник проводить шеф-монтаж та навчання персоналу.

Форми для виробництва сходових маршів

Дане обладнання проводиться за технічним завданням Покупця з урахуванням вимог до ширини, довжини, розміру ступеня і т.д.

Форма для одночасного виготовлення 2 сходових маршів. Висота маршу та глибина проступів може змінюватись відповідно до специфікації Замовника. Можливе виготовлення маршу разом із сходовим майданчиком.

Відкривання та закривання бортів з повним гідравлічним керуванням.

Гідравлічна система активує 2 циліндри в нижній частині кожної сторони, відкриваючи та закриваючи в горизонтальній площині зовнішні борти форми.

У верхній частині форми є швидкорозбірне натяжне кріплення системи Dywidag для безпечної фіксації верхньої частини оснастки.

Форма також оснащена системою віброущільнення, як правило, пневматичною.

Варіант Універсальної форми для сходових маршів.

Гнучка опалубка для збірних залізобетонних сходів.

Замовник може відливати багато різних типів сходів в одній формі, тому ми розробили революційну систему, яка дозволяє виробляти сходи автоматизованим, швидким та простим способом.

Основні характеристики цієї нещодавно поставленої гнучкої форми для сходів:

— Форма призначена для виливка у вертикальному положенні, що дозволяє отримати 2 сторони сходів з ідеальним оздобленням.

— Можливість регулювання кількості ступенів від 8 до 16. Також передбачено верхній та нижній майданчик з максимальною довжиною 2 метри кожен. Максимальна довжина сходів 8,20 метра.

— Висоту сходів також можна було регулювати від 15 до 20 см, а також ширину від 22 до 30 см. Ці розміри можна було регулювати вручну за допомогою шпинделів та змінних фанер.

— Регулює ширину сходів за допомогою телескопічної системи з максимальною шириною сходів 1,85 метра.

- Товщина сходів може бути від 12 см до максимум 25 см.

- Рухи відкривання/закривання та електрична вібраційна система керуються від єдиного гідравлічного агрегату.

— Нейлонові вставки, встановлені на формі для оптимального бокового ковзання. Ця система дозволить уникнути проблем у майбутньому.

- Робочі платформи з обох боків форми.

Однією з найбільших переваг цієї регульованої форми є те, що різні моделі сходів можуть бути виготовлені з використанням однієї і тієї ж форми, що заощаджує час та гроші, а також є простим у використанні. У той же час ця універсальність допомагає клієнту виконувати різні проекти з широким спектром типів сходів як промислових, так і житлових будівель.

Цей продукт переживає бум у секторі будівництва житла завдяки своїй якості, адаптації до будь-яких будівельних умов та економічної вигоди.

Прагнучи запропонувати своїм клієнтам найкращі рішення, адаптовані до їх потреб, ми робимо ставку на універсальність своїх форм, тому ми продовжуємо розширювати наш асортимент форм для виробництва збірних сходів.

Нові форми пропонують різні конфігурації, від стаціонарних до повністю регульованих.

Версія регульованих форм пропонує різні можливості регулювання відповідно до потреб клієнта:

Кількість щаблів.

Розміри/форма сходового майданчика.

Довжина сходинки.

Висота сходинки.

Ширина сходів.

Пневматична чи електрична вібрація.

Основною перевагою цього типу регульованої форми є те, що різні типи сходів можуть бути виготовлені з використанням однієї і тієї ж форми, що економить час і гроші, крім того, вони прості в обігу.

Регульована форма для сходів дозволяє виготовляти сходові марші з регульованою кількістю сходів до встановленого замовником максимуму та одним або двома майданчиками. Форма може бути побудована для бетонування у вертикальному чи горизонтальному положенні. Розмір сходів регулюється вручну за допомогою напрямних та дерев'яної опалубки, а товщина самих сходів регулюється переміщенням прямого борту. Для регулювання ширини сходів можна ставити доповнені дерев'яні днища, що регулюють висоту.

Розміри ступеня регулюються за допомогою напрямної та гвинтових кріплень, а також за допомогою опалубних дощок для регулювання розмірів у заданому замовником діапазоні висоти та ширини ступеня. Рухомий бік відкривається і закривається за допомогою гідравлічної системи, а товщина сходів може бути відрегульована за допомогою дерев'яної опалубки різних розмірів.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, паркани, кільця колодязні, облицювальні камені, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, стінові камені, теплоблоки, термоблоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантійний термін
12 міс.