Анкерні упори для виробництва ЗБВ

Анкерні упори для виробництва ЗБВ від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 407 928,01 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Анкерні упори для виробництва ЗБВ.

Установка з виготовлення переднапружених виробів є технологічним стендом з активними та пасивними анкерними упорами.

Пасивна сторона є сталевою конструкцією, зафіксованою на заздалегідь підготовленому бетонному фундаменті в комплекті з анкерними затискачами арматурних канатів, діаметри отворів у завзятій плиті відповідають запитам замовника з виробництва різних типів ЗБВ.

Активна сторона має аналогічну сталеву жорстко закріплену конструкцію, де розташовані циліндри зняття напруги для ослаблення арматурних переднапружених канатів після завершення витримки готового ЗБВ, забезпечуючи повну безпеку процесу.

Конструкція анкерних упорів відповідає максимальним тяговим зусиллям, необхідним замовникам залежно від натягу для кожного ЗБВ.

Дані анкерні упори – активний та пасивний – можуть бути встановлені на існуючому універсальному стенді для багатопустотних плит, щоб заощадити інвестиції клієнта. Звичайно ж, не забуваючи при цьому про основну мету оптимізації виробництва та задоволення потреб клієнта.

З цієї причини опалубка для T-образних балок (також званих TI/TL) оснащена системою кріплення, яка швидко та безпечно адаптується до існуючого стенду. У свою чергу, вона включають пневматичну вібрацію та систему прогріву з боків, щоб прискорити час виробництва.

На додаток до постачання йде відповідне обладнання для натягу арматурних канатів, необхідне виготовлення попередньо напружених елементів.

Нарешті, наша бригада монтажників здійснила повне складання описаного обладнання. Більше того, як завжди, проведено навчання місцевих операторів заводу, показавши, як правильно використовувати обладнання. Таким чином, можна гарантувати повну задоволеність клієнтів відповідно до найвищих вимог і, це є правилом у кожному з наших проектів.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, паркани, кільця колодязні, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, теплоблоки, термоблоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантійний термін
12 міс.