Вертикальна касетна форма для стінових панелей

Вертикальна касетна форма для стінових панелей від компанії Будівельне обладнання - фото 1
від 40 792,80 ₴
Під замовлення, 60 днів

Оплата

 Оплата під час самовивезення по м. Київ

Опис

Высококлассное оборудование одного из лучших европейских производителей. Надежное, технологичное, по разумной цене, значительно ниже чем у конкурентов.

Представник компанії виробника пропонує спеціальне обладнання для виробництва різних бетонних виробів і конструкцій.

Компанія займається впровадженням інноваційних рішень у сфері розробки та виробництва обладнання для виготовлення збірних залізобетонних конструкцій, починаючи від окремих форм та ліній до заводів повного циклу виробництва ЗБВ.

Процес виробництва сертифікований за системою ISO 9002, а продукція відповідає всім вимогам міжнародного законодавства в цій галузі.

Наше підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням, а наші співробітники команда висококваліфікованих та мотивованих фахівців. На підприємстві існує власний конструкторський та розрахунковий відділ, у якому наші інженери створюють нову продукцію та модифікують уже існуючу відповідно до спеціальних вимог наших покупців.

Ми надаємо нашим покупцям повний комплект послуг, який починається з фази конструювання і включає такі аспекти як – відвантаження, організація доставки в будь-яку країну, шеф-монтаж обладнання та навчання персоналу покупця, післяпродажне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

На сьогоднішній день ми постачали обладнання більш ніж у 80 держав по всьому світу.

Ми готові надати висококласне обладнання, вироблене за Вашими вимогами, що дозволить максимально швидко отримати нашим покупцям прибуток.

Вертикальна касетна форма для стінових панелей.

Вертикальна касетна форма призначена для виробництва бетонних панелей необхідних розмірів з ідеальною гладкістю обох боків виробу.

Вертикальна касетна форма – це обладнання спеціально розроблене для високопродуктивного виробництва збірних бетонних панелей на невеликому робочому просторі. Додатковою перевагою цієї системи виробництва є те, що знімання, зберігання та транспортування панелей проводиться в остаточному монтажному положенні.

Конструктивно вона складається з опорної рами та рейкових напрямних з одного або з обох боків, якими переміщаються сталеві перебирання (відсіки), які і служать роздільниками між панелями. Між перегородками розміщується бортоснастка з прокладками ущільнювачів, а також конструкційні елементи, необхідні для комплектації збірної бетонної панелі.

Процес виробництва починається з розміщення опалубки по периметру панелі та для формування віконних та дверних отворів. Потім на перегородці розміщуються такі елементи, як труби, решітки всередині стін і електропроводка. Зрештою, наноситься засіб для полегшення розпалубки, і весь процес повторюється на наступній перегородці.

Потім форма закривається, зазвичай, за допомогою гідравлічного приводу, і активуються механізми блокування. У верхній частині є отвори для бетонування панелей. Додатковим функціоналом, який зазвичай реалізується у вертикальних касетних формах, є система електричного віброущільнення, що дозволяє використовувати рецептуру зі зниженим вмістом води, тим самим збільшуючи загальну продуктивність. У той же час ця функція допомагає усунути повітряні бульбашки та підвищити рівень гладкості обох поверхонь збірних панелей.

Крім того, вертикальні перегородки касетної форми можуть включати систему трубопроводів для циркуляції гарячої води або пари, що дозволяє забезпечити пропарювання бетону та скоротити час набору міцності та знімання готового виробу.

Що стосується якості обробки поверхні перегородок, вони поставляються у відполірованому вигляді, що забезпечує виробництво панелей із дзеркальним ефектом.

Характеристики

Призначення
дорожні плити, інше, паркани, кільця колодязні, огорожі, опори ЛЕП, плити перекриттів, сваї, стінові блоки, фундаментні блоки
Вид
лінія виробництва і вібропресування бетонних виробів
Спосіб управління
автоматичний
Напруга
380 В
Гарантійний термін
12 міс.